Dünya Hali izle

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Dünya Hali izle

Dünya Hali Filmi İzle

Dünya Hali Filmi izle Romantik ve Komedi kategorisinde yer almakta olan Dünya Hali filminde Serdar çekingen bir insandır. Animatörlük yaparak geçimini sağlamaktadır ama asıl mesleği Makine Mühendisliğidir. Bu mesleği yapmayarak animatörlük yapmaya devam eder. Gizem ise çok uzun zamanlardan beri bir dergide çalışmaktadır ve Serdar Gizem’e bayadır aşıktır fakat açılamaz çünkü Gizem Serdar’ın var olduğundan bile haberi yoktur. Serdar en yakın arkadaşları Masla ve Batu ile bir iddaya girer bu idda ise Serdar Gizem ile bir şekilde tanışıp kendisine aşık edecektir.
Dünya Hali Filmi İzle

Dünya Hali Filmi Full Hd İzle

Dünya Hali Filmi full HD izle Gizemin dergide ki konusu ise filofobik yani aşık olma korkusudur. Serdar ise bunu öğrenir ve Gizem ile tanışabilmek için kendisini filofobik olarak göstererek tanışmayı bir şekilde başarır. Fakat işler yine de Serdar için hiç kolay olmayacaktır. Çünkü Gizemin patronu Arda’nın da gözü Gizem’dedir ve annesinin sürekli evlendirme baskısı yüzünden Serdarın elini çabuk tutup patronu Arda’dan önce Gizem’i bir şekilde kendisine aşık etmesi gerekmektedir.
Dünya Hali Filmi Full Hd İzle

Dünya Hali Filmi Tek Parça izle

Dünya Hali Filmi Tek Parça izle Bu yolda hem rakibi Arda ile uğraşacak hem de Gizem’i kendisine aşık edebilmek için kılıktan kılığa girecektir. 2 Kasım 2018 tarihinde vizyona girmiş olan Dünya Hali filminin yönetmen koltuğunda Ömer Can ismi oturmaktadır. Baş rolünü Murat Dalkılıç’ın üstlendiği Dünya Hali filmini sitemizden izleyebilirsiniz.
Dünya Hali Filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Romantik, Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 5.2

Yönetmen: Ömer Can

Oyuncular: Murat Dalkılıç, Melis Sezen, Eren Hacısalihoğlu, Serenay Aktaş, Demet Gül

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Dünya Hali izle” filminde 142 Yorum bulunuyor.
 1. cengiz yiğiter

  cok güzelsiniz

 2. cengiz yiğiter

  umarim güzel bir filmdir

 3. Alan

  Ay çok komiktır

 4. Ayca

  Haydi bismillah