Düzenbazlar Full HD izle (2019)

rek
rek
rek
9.5 /10 2
Düzenbazlar Full HD izle (2019)

Düzenbazlar filmi İzle

Düzenbazlar filmi izle Hikayemizde iki dolandırıcı kadının, yollarının kesişmesi konu edilecektir. İkisinin de farklı yönde yetenekleri ve görünüşleri bulunmaktadır. Bu farklılıklarını, sergileyecekleri faaliyetlerde de kullanmak isteyeceklerdir. Aussie Penny ve Josephine, ilk başlarda kendilerinin yeteneklerini birbirlerine kanıtlamaya çalışacaklar. Bu durumda, ikisi de hareketlerinin önceden tahmin edilebilmesinin imkânsız olacağını fark edecekler. Bunun içinde başarılı soygunlara imza atacaklar.
Ma filmi İzle

Düzenbazlar Türkçe Dublaj izle

Düzenbazlar filmi full hd Karakterlerden Aussie Penny, aşırı kilolarıyla başı dertte bir kadındır. Bu durumu ise fırsata çevirmeyi başarmıştır. Çünkü görünüşüyle kimse onun kötü niyetli olduğunu düşünmemektedir. Adeta sıradan bir kadın imajı yaratmaktadır. Aussie Penny, ortağı Josephine’yle bir trende karşılaşacaktır. Josephine’nin görüntüsü ise son derece çekici ve alımlıdır. İkilinin tanışması, Aussie Penny’ye de bu tarz bir imaj yaratılmasına yol açacaktır. Josephine, bütün bildiklerini Aussie Penny’yi eğitmek için kullanacaktır.
Düzenbazlar filmi Full Hd İzle

Düzenbazlar Filmi Full HD izle

Düzenbazlar filmi tek parça izle Josephine Chesterfield, Beaumont-sur-Mer isimli yerde ihtişamlı bir eve sahiptir. Bu denli büyük bir serveti ise sadece mesleğinden kazanmıştır. Dünyanın dört bir tarafından gelen zengin insanları, dolandırabilmek için şehvetini ve cazibesini kullanmaktadır. İşini bu zamana kadar titizlikle yürütmesi, yakalanmasına da engel olmuştur. Başlardaki ikili denemeleri biraz sıkıntılı geçse de ikili sonrasında birbirlerine uyum sağlayabilmeyi başaracaklardır. En son hedeflerine ise bir teknoloji milyarderi girecektir. Başarılı bir planla, akıllara durgunluk veren bir dolandırıcılık faaliyetini gerçekleştirecektirler.
Düzenbazlar filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019
  • IMDb Puanı
    5.4
  • Film Dili
    Turkce Altyazi
68 Yorum
Shsjsk
30 Mart 2020

Anne muhteşem

Hüseyin
21 Aralık 2019

Çok güzel bir film

gul
2 Aralık 2019

🙂

Deniz
1 Aralık 2019

Muhteşem

murat
2 Kasım 2019

..

baylas
18 Ekim 2019

umarım türkçe dublajdır

Bahadır
10 Ekim 2019

Mükemmel bir film

Bahadır
10 Ekim 2019

Harikulade bir film