Efsunlu – Kabirden Gelen Full HD izle (2019)

5.0 /10 1
Efsunlu – Kabirden Gelen Full HD izle (2019)

Efsunlu – Kabirden Gelen filmi İzle

Efsunlu – Kabirden Gelen filmi izle Hikayemizde bir genç kızın, hasta olduğunu düşündüğü bir kıza yardım etmesi aktarılacaktır. Burcu isimli karakter, daha küçük yaşlarındayken yurt kapısına bırakılmıştır. Yurt sahibi Zahide, kendisini evlat edinmiştir ve bu zamana kadar elinden ne geliyorsa yapmıştır. Bunun yanında Zahide tarafından Burcu’nun hasta olduğu düşünülmektedir. Üstelik, hastalığının amansız bir beyin hastalığı olduğu yönünde bir karar sahiptir. Bu nedenle de Burcu, insanlardan uzak bir şekilde büyütülmüştür.
Efsunlu - Kabirden Gelen filmi İzle

Efsunlu – Kabirden Gelen Türkçe Dublaj izle

Efsunlu – Kabirden Gelen filmi full hd Burcu için hayat 20 yaşına gelene kadar hep kapılar arkasında bir şeydir. Karakterin sesi, yurtta çınladığından herkesin aşina olduğu biridir. Dört duvar arasında yaşaması dahi kendisinden konuşulmasının önüne geçememiştir. Tüm yurdun dilinde kendisiyle alakalı yorumlar ve asılsız iddialar yer etmiştir. Hatta biraz daha hadlerini aşarak karakterin, insan dışı bir varlık olduğunu öne sürecekler ve bundan dolayı o şekilde bir yaşam sürdüğünü yayacaklar.
Efsunlu - Kabirden Gelen filmi Full Hd İzle

Efsunlu – Kabirden Gelen Filmi Full HD izle

Efsunlu – Kabirden Gelen filmi tek parça izle Yurda Kübra isimli bir kız daha gelmiştir. Annesi doktorların ihmali yüzünden ölünce kendisi de hemşire olmanın hayalini kurmuştur. Yurttaki kızlar, sürekli olarak kendisine zorbalıklar yapmaya çalışmaktadır. Kübra ise sabrını koruyarak, her ne durum olursa olsun mücadele etmeye kararlıdır. Kübra da kısa süre sonra Burcu’nun varlığından haberdar olacaktır. Kendisine yardımcı olabilmek adına farkı planlar yapacaktır. Ancak işler hiç de beklediği gibi gitmeyecektir.
Efsunlu - Kabirden Gelen filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
108 Yorum
Salih
20 Ocak 2021

iyi gibi

zeynep
19 Ocak 2021

şaka gibiiii 7 dk nedir abi eger açılmaz ise yorumu düzenleme yapıcam 🙂

ABDÜLSELAM
4 Ocak 2021

Hadi ins filmi izliycez hadi açılsın artık

şahin
3 Ocak 2021

bayıldim ızlemeden =))

nilgün
2 Ocak 2021

heyecanla bekliyorum,açılırsa tabii 🙁

ersin
29 Aralık 2020

inşallah güzeeldir

Feryal
27 Aralık 2020

Cok guzel bir film

Feryal
27 Aralık 2020

Insallah film acilir cok merak ediyorum