Sitemizde şuan toplam 1434 film bulunmaktadır.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya izle (2019)

2
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya izle (2019)

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Gizli Dünya filmi İzle

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Gizli Dünya filmi izle Hikâyenin kahramanları, Dişsiz ile Hıçgıdık, maceralarına kaldıkları yerden devam edecekler. İki karakter de uzun süren eşsiz bir dostluğa sahiptirler. Geçmişte ejderhaların fantastik dünyası, daha farklıdır. Fakat zamana paralel olarak, büyük çaplı değişimler başlayacaktır. Hıçgıdık, Berk adasında bulunan köyün şefi olmayı gerek mütevaziliği gerekse de gücü sayesinde elde edecektir.
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Gizli Dünya filmi İzle

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Gizli Dünya filmi full Hd İzle

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Gizli Dünya filmi full hd Vikingler ile ejderhalar, geçmişte birbirleriyle çetin mücadeleler vermiştirler. Artık köylerinde bu duruma son verilecektir. Hem ejderhalar hem de Vikingler, bir arada yaşamanın üstesinden gelmiştirler. Fakat bu uyum durumu bile, ejderhaları mutlu etmeye yetmeyecektir. Hıçgıdık, köyünü etkisi altına alabilecek her türlü tehlikeye gözü kapalı bir şekilde karşı durmaktadır. Bu özelliğinden her ne olursa olsun taviz vermeyecektir.
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Gizli Dünya filmi Full Hd İzle

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Gizli Dünya filmi Tek Parça izle

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Gizli Dünya filmi tek parça izle Hıçgıdık’ın sahip olduğu sadık ejderha arkadaşı, uzun zamandır yalnızlık problemi çekmektedir. Bu nedenle de görevlerinde odaklanma problemi yaşamaktadır. Gecenin Öfkesi adındaki, efsane bir ejderha bu durumda devreye girecektir. Hıçgıdık, arkadaşının müstakbel sevgilisine karşı kendini nasıl ifade edebileceği konusunda, yoğun gayret gösterecektir. Fakat ejderhalar ile insanlar arasındaki ilişkiler birbirinden tamamen farklıdır. Diğer taraftan da kötü niyetli karakterin, yüzlerce gemiyle köylerine saldırmasının üstesinden gelmeleri gerekecektir. Köyde bulunan gerek ejderhalar gerekse de Vikingler, üzerlerine düşen göreve hazırdırlar.
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Gizli Dünya filmi Tek Parça izle

Tür: Animasyon Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Dean DeBlois

Oyuncular: Jay Baruchel, America Ferrera, F. Murray Abraham

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

film izle full hd film izle