FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
El-Deccur izle

El-Deccur filmi İzle

El-Deccur filmi izle Hikâyede bir grup öğrencinin, araştırmaları sonucunda karşılaşacakları durumlar konu edilmektedir. Arkeoloji bölümünde eğitim alan öğrenciler, mesleklerine karşı yakından ilgilidirler. Kısa zaman sonra, önemli bir kazı yapılacaktır. Öğretmenlerinin direktifleriyle birlikte, yapılacak kazıya katılmak zorunda kalacaklar. Saha çalışmalarının kendilerine daha fazla katkıda bulunacağının bilincindedirler. Bu süreçte öğretmenlerinin tecrübesinden de yararlanabilecekler.
El-Deccur filmi İzle

El-Deccur filmi full Hd İzle

El-Deccur filmi full hd Arkeoloji bölümü öğrencisi bir grup genç, hazırlıklarını tamamlamalarının ardından, kazı yapılacak bölgeye doğru yola çıkacaklar. Yola çıktıklarında hepsinin üstünde olumlu duygular hâkim olacak. Yolculukları sonlanacak ve en kısa sürede kazmaya başlamak isteyecekler. Kısa sürede işlerini bitirebilmek adına, özveriyle çalışacaklar. Öğrencilerden birisi, kazı esnasında tılsımlı bir objeyi keşfedecek. Objenin muazzamlığı başta öğretmenleri olmak üzere, tüm arkeoloji bölümü öğrencilerini etkileyecek.
El-Deccur filmi Full Hd İzle

El-Deccur filmi Tek Parça izle

El-Deccur filmi tek parça izle Ekip tarafından kazıda objenin bulunması büyük bir coşkuyla karşılanacak. Ancak bu obje sayesinde büyük bir lanetinde kapaklarını açmış olacaklar. Hava kararıp, gece olmaya başladığında Deccur isimli acımasız cinle karşı karşıya kalacaklar. Tetikledikleri lanet, zaman ilerledikçe etkisini arttırarak çoğaltacak. 7 kişilik kafadar ekibin, obje üzerindeki tılsımı etkisiz hale getirmeleri gerekecek. Aksi takdirde, beklemedikleri olaylardan ciddi hasarlar alacaklar. Gençlerin elleri kolları adeta bağlanmıştır. Hayatlarının tehlikeye girmesi, araştırmanını sonuçlarını da olumsuz yönde etkileyecektir. Olayların üzerine giderek, asıl noktaları tespit etmeye çalışacaklar. Laneti bertaraf edip, hayatlarına kaldıkları yerden devam etmek isteyecekler.
El-Deccur filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.4 /10 Toplam oy: 1537

Tür: Korku, 2019 Film izle, Yerli Filmler

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Gökhan Arı

Oyuncular: Fatih Kınacı, Aybars Mengi, İsmail Ülgey

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“El-Deccur izle” filminde 4 Yorum bulunuyor.
  1. Deniz - 1 sene önce demiş ki:

    İzlicem güzelmi acaba