Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Ellipse Full HD izle (2019)

1
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Ellipse Full HD izle (2019)

Ellipse filmi İzle

Ellipse filmi izle Hikâyede bir adamın yaşantısı üzerinde durulacaktır. Karakter bu zamana kadar her şeyini yitirmiştir. Alkolik hale gelen karakter, sessizlik ile kendisinden nefret etmeye başlayacaktır. Lakin bütün olup bitenlere rağmen, hayatına bir şekilde devam etmesi gerekecektir. Olayların kahramanı Rauge, galaksiler arasında araştırma yapan bir araştırmacıdır. Üstelik askeri olarak çalışmaktadır. Kendisinin bir de köpek partneri mevcuttur. Kısa süre sonra keşif uçuşunda yumurta tarzı bir gezegene tanık olacak ve acil iniş yapmasını gerektirecek bir durum gerçekleşecektir.
Ellipse filmi İzle

Ellipse filmi full Hd İzle

Ellipse filmi full hd Rauge’nin iniş yaptığı gezegende yürüteceği araştırmayı irdeleyecektir. Karakter, yerçekimi ile zaman konusunda bildiklerini tamamen unutmaya çalışacaktır. Çünkü, hava hareketleri bugüne kadar alışık olduğunun çok ötesindedir. Bu gezegenin etrafında ölüler mevcuttur. Köpeğiyle birlikte yol alacak Rauge, gezegenin gizemini çözmeye çalışacaktır. Her şeyin öncesinde acı veren hatıraları ile hayatını kaybeden nişanlısının her gece musallat kabuslarıyla yatıp kalkacaktır.
Ellipse filmi Full Hd İzle

Ellipse filmi Tek Parça izle

Ellipse filmi tek parça izle Rauge’nin kaybettiklerine ait duygularının, şimdiki süreçte son derece uç noktalara gitmesi söz konusu olacaktır. Yüzbaşı karakterin bu zamana kadar kaçındığı bütün korkularıyla yüzleşmesi gerekecektir. Nitekim zaman algısını da yitirmesi söz konusu olacaktır. Çünkü bu gezegende yıllar göz açıp kapanıncaya kadar geçmektedir. Bütün bunların öncesinde gezegenden bir an önce kurtulabilmenin bir yolunu bulması gerekmektedir. Aksi takdirde kendisinin sonu da diğer ölenler gibi olacaktır.
Ellipse filmi Tek Parça izle

Tür: Bilim Kurgu Filmleri

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Joe Bland, Grant Martin

Oyuncular: Josiah Authier, Grant Martin, Michelle Medoff

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?