Elveda Oğlum Tek Parça izle (2019)

4
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Elveda Oğlum Tek Parça izle (2019)

El-Deccur filmi İzle

Elveda Oğlum filmi izle Hikaye Çin’de gözlemlenen reformlara ışık yakacaktır. 1980 yılı sonrası Çin için önem arz etmeye başlamıştır. Bu zamana kadar Çinliler kıt kanaat geçinmek zorunda bırakılmıştırlar. Tarihsel ilerlemeleri, son derece kötü bir evreden geçmek üzeredir. Devlet otoriteleri, gidişatı beğenmediklerinden dolayı Çin ekonomisini farklı politikalarla yönlendirmeye başlayacaktırlar. Bu politikalar, artık üründen çok pazarı temel alacak ve odak noktası olarak görecektir.
Elveda Oğlum filmi İzle

Elveda Oğlum filmi full Hd İzle

Elveda Oğlum filmi full hd Gerek yaşanılan savaşlar gerekse de kıtlık, birçok insanın hayatlarını kaybetmesine yol açmıştır. Nüfus politikaları, bu durumlar gözetilerek yeniden hesaplanacaktır. 1980 sonrasında Çin Halk Cumhuriyeti, müşkül durumundan kurtulmaya başlayacaktır. Artık hızla kalkınmaları söz konusudur. Fakat hiçbir şey yönetimin, halkın kontrolünden elini çekmesine fırsat tanımamıştır. Sürekli olarak halk kontrol altında tutulmaya çalışılmakta ve devletin belirlediği şekillerde bir yaşam sürdürmektedirler.
Elveda Oğlum filmi Full Hd İzle

Elveda Oğlum filmi Tek Parça izle

Elveda Oğlum filmi tek parça izle Hikâyede iki farklı aile ve katıldıkları dört farklı sofra konu edilmektedir. Her ailenin kendi değer yargıları mevcuttur. Aileler, kimi zaman evlatlarını, tıbbi yetersizlik nedeniyle kaybetmekle karşı karşıya kalmıştırlar. O günlerin acısı, uzun zaman boyunca silinip atılamayacaktır. Ancak sonrasında yetişen nesiller, dünyaya onlara göre daha şansı bir şekilde gelmiştirler. Sosyal ve ekonomik büyümenin merkez alınması, önemli noktaları getiri olarak kazandırırken, insan yaşamını derinden sarsacak değerlerinden götürülmesine olanak tanımaktadır. Hayatlar, nesiller arasındaki görüşleri de değiştirmeye başlayacaktır.
Elveda Oğlum filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Dram

Yapım: 2019 - Çin

Yönetmen: Wang Xiaoshuai

Oyuncular: Wang Jing-chun, Yong Mei, Qi Xi

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Elveda Oğlum Tek Parça izle (2019)” filminde 17 Yorum bulunuyor.
 1. yunus

  güzelmiş

 2. esin

  harika

 3. kozma

  eline sağlık

 4. onur

  harika

 5. onur

  harika bır fılm

 6. ege

  çok güzel bir film

 7. Hamd

  tavsiye edildi

 8. Hamdi

  tavsiye edildi bakalım

 9. deniz bal

  film için teşekkürler

 10. Mehmet

  Teşekkürler

 11. nn

  ciddi güzel

 12. Ahmet

  Süper

 13. Ahmet

  Süper film

 14. Rukiye

  Çok güzel bir film

 15. Dilara

  Çok güzel bir film

 16. gogo

  yaptık yhorum

 17. gogo

  süper