Sitemizde şuan toplam 1267 film bulunmaktadır.

Elveda Oğlum Tek Parça izle (2019)

1
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
Elveda Oğlum Tek Parça izle (2019)

El-Deccur filmi İzle

Elveda Oğlum filmi izle Hikaye Çin’de gözlemlenen reformlara ışık yakacaktır. 1980 yılı sonrası Çin için önem arz etmeye başlamıştır. Bu zamana kadar Çinliler kıt kanaat geçinmek zorunda bırakılmıştırlar. Tarihsel ilerlemeleri, son derece kötü bir evreden geçmek üzeredir. Devlet otoriteleri, gidişatı beğenmediklerinden dolayı Çin ekonomisini farklı politikalarla yönlendirmeye başlayacaktırlar. Bu politikalar, artık üründen çok pazarı temel alacak ve odak noktası olarak görecektir.
Elveda Oğlum filmi İzle

Elveda Oğlum filmi full Hd İzle

Elveda Oğlum filmi full hd Gerek yaşanılan savaşlar gerekse de kıtlık, birçok insanın hayatlarını kaybetmesine yol açmıştır. Nüfus politikaları, bu durumlar gözetilerek yeniden hesaplanacaktır. 1980 sonrasında Çin Halk Cumhuriyeti, müşkül durumundan kurtulmaya başlayacaktır. Artık hızla kalkınmaları söz konusudur. Fakat hiçbir şey yönetimin, halkın kontrolünden elini çekmesine fırsat tanımamıştır. Sürekli olarak halk kontrol altında tutulmaya çalışılmakta ve devletin belirlediği şekillerde bir yaşam sürdürmektedirler.
Elveda Oğlum filmi Full Hd İzle

Elveda Oğlum filmi Tek Parça izle

Elveda Oğlum filmi tek parça izle Hikâyede iki farklı aile ve katıldıkları dört farklı sofra konu edilmektedir. Her ailenin kendi değer yargıları mevcuttur. Aileler, kimi zaman evlatlarını, tıbbi yetersizlik nedeniyle kaybetmekle karşı karşıya kalmıştırlar. O günlerin acısı, uzun zaman boyunca silinip atılamayacaktır. Ancak sonrasında yetişen nesiller, dünyaya onlara göre daha şansı bir şekilde gelmiştirler. Sosyal ve ekonomik büyümenin merkez alınması, önemli noktaları getiri olarak kazandırırken, insan yaşamını derinden sarsacak değerlerinden götürülmesine olanak tanımaktadır. Hayatlar, nesiller arasındaki görüşleri de değiştirmeye başlayacaktır.
Elveda Oğlum filmi Tek Parça izle

Tür: Dram Filmleri

Yapım: 2019 - Çin

Yönetmen: Wang Xiaoshuai

Oyuncular: Wang Jing-chun, Yong Mei, Qi Xi

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

Avengers Endgame izle türkçe dublaj

Bu site Google Chrome önermektedir.