Emekli Ajan izle

8.8 /10 10
Emekli Ajan izle

Emekli Ajan izle ⚡ Aksiyon Komedi Filmleri türü 2021 Jean-Claude Van Damme filmi Full HD izle, The Last Mercenary Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı film izle. Aksiyon ve komedi türünde olan The Last Mercenary – Emekli Ajan filmi 30 Temmuz 2021 tarihinden itibaren Netflix’te yayınlanacak. Ünlü oyuncu Jean-Claude Van Damme’ın yıllar sonraki ilk filmi olan film aksiyon severler için merakla bekleniyor.

The Last Mercenary – Emekli Ajan Konusu

Emekli Ajan Türkçe Dublaj izle konusu itibariyle aksiyon komedi türü olarak izleyicileri hem güldürüyor hem de macerayı en iyi şekilde yaşamalarını sağlıyor. Gizemli ve artık emekliye ayrılmış olan eski bir gizli servis ajanı kendi halinde yaşamına devam etmektedir. Ancak bir gün kendi rahatı hiç beklemediği şekilde bozulur. Varlığından habersiz olan oğlunun, siyasi kariyer yapmak isteyen bürokrat tarafından suçlanması sonrasında duruma müdahale etmek ister.
Bunun için de oğlunu silah ve uyuşturucu kaçakçılığı ithamlarından kurtarmak için Fransa’ya bir an önce geri dönmesi gerekecektir. Ancak hem yaşlılığı hem de değişen dünya şartları geri dönüş yaptığında kendisini farklı bir durum ile karşılaşmasına yol açar. Tek başına hem politikaya hem de siyasete bulaşmış olan mafyaya karşı mücadele edemeyeceğini fark eden ajan bu yolculuğunda hiç beklemediği kişilerden de yardım almaktan çekinmeyecektir. Ortaya çıkan ekip ise hem macera hem de komedi açısından izleyicilere yüksek seyir keyfi sunuyor.

The Last Mercenary – Emekli Ajan Oyuncuları

The Last Mercenary Türkçe Dublaj izle oyuncuları şu şekilde; Jean-Claude Van Damme, Eric Judor, Miou-Miou, Alban Ivanov, Assa Sylla, Samir Decazza, Michel Crémadès. Filmin yönetmen koltuğunda ise David Charhon oturuyor.

 • Türler Netflix, 2021 Filmleri, Aksiyon, Komedi, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

 • Orjinal Adı The Last Mercenary

 • Yönetmen: David Charhon

 • Oyuncular: Jean-Claude Van Damme, Alban Ivanov, Samir Decazza, Assa Sylla, Eric Judor, Miou-Miou, Patrick Timsit, Valérie Kaprisky, Michel Crémadès, Djimo, Nassim Lyes, Mike Gassaway, Aleksey Gorbunov

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  7.2
 • Film Süresi
  110 dakika
 • Film Dili
  Turkce Dublaj ve Altyazi
1 Yorum
ömer özsoy
16 Eylül 2021

Van dame hatrına izlemeye çalıştım. 10 dk dan sonra ilerleterek izlemeye çalıştım. 52.dk da dayanamdım. IMDB nasıl 7.2 garip.. 4 yada en fazla 5 olmalı. izleyecek birşey bulamazsanız eh işte bir şansınız deneyin