Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Eminence Hill Full HD izle (2019)

4
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Eminence Hill Full HD izle (2019)

Eminence Hill filmi İzle

Eminence Hill filmi izle Hikâyede Eminence Hill isimli bölgedeki atmosfer yansıtılacaktır. Burada yaşayan sakinlerini her biri peder tarafından zihinleri yıkanmış gibi kullanılmaktadırlar. Bir süre önce Gretchen ile Royce Tullis’i de pederin doğrultusunda esir almıştırlar. Bugüne kadar pedere karşı büyük bir bağlılık gösteren halk, kendi tavırlarının da doğruluğunu savunmaktadır. Royce Tullis ile Gretchen’in kaybolması birtakım çevreleri de harekete geçirmiştir. Noah adındaki eski ancak deneyimli kovboy kendilerini bulmaya görevlendirilmiştir. Yolculuğunda ABD Mareşal’lerinde Quincy Foster’de kendisine yardım edecektir. İkili tarafında uzun soluklu bir maceraya çıkılacaktır.
Eminence Hill filmi İzle

Eminence Hill filmi full Hd İzle

Eminence Hill filmi full hd Başlarda karşılaşabilecekleri sorunları bu derece yüksek olduğunu düşünmeyen karakterler, şimdi tehlikelere karşı birlikte kafa tutmak zorunda kalacaktırlar. Yollarının sonunda karakterlere ulaşıp, hapislik hayatlarını sona erdirmeye çalışacaklar. Noah, bir süre sonra geçmişten tanıdığı birine rastlayacaktır. Mareşal Quincy Foster ise görevi ve vicdanı arasındaki muhakemeyle meşgul olacaktır.
Eminence Hill filmi Full Hd İzle

Eminence Hill filmi Tek Parça izle

Eminence Hill filmi tek parça izle İkili bir süre sonra esirlere ulaşsalar da onları halkın elinden çekip almaları kolay olmayacaktır. Diğer taraftan karşılarındaki insanların, bu zamana kadar tanıştıkları insanlardan çok farklı olduklarını gözlemleyecektirler. Zihinleri bu derece yıkanan halka karşı, kendi yeteneklerini sergileyerek gidişatı değiştirmeye çalışacaklar. Ayrıca pederin bu derece etkili bir yöntemle neleri yapabileceğine dair uç noktaları da görmüş olacaklar. Fakat, her şeyden önemlisi üzerlerine aldıkları görevi yerine getirmeleri olacaktır.
Eminence Hill filmi Tek Parça izle

Tür: Western

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Robert Conway

Oyuncular: Barry Corbin, Dominique Swain, Lance Henriksen

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?