Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Emulator Full HD izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
Emulator Full HD izle (2019)

Emulator filmi İzle

Emulator filmi izle Hikâye 2003 yılı itibariyle Charlie Corland’ın yaşamı üzerinde duracaktır. Karakter, 70 yaşına basmıştır. Geçmiş zamanlarda işlemiş olduğu seri cinayetler, 50 yıl hapis cezası yatmasına yol açmıştır. Sonrasında topluma katkısı ve iyi hali göz önünde bırakılarak tahliye edilmesine karar verilmiştir. Artık, yaşlı adam için bambaşka bir hayat başlamaktadır. Bu süreç düşündüğü kadar kolay ilerlemeyecektir.
Emulator filmi İzle

Emulator filmi full Hd İzle

Emulator filmi full hd Hapisten çıkan Charlie, yeniden başladığı hayatına şiddetten uzak bir yaşam stiliyle ayak uydurmaya çalışacaktır. Diğer insanları da şiddetten uzaklaştırmak adına kararlı bir fikriyata sahip olacaktır. Jason Lutra isimli karakter de olan bitenlerden haberdar olmuştur. Karakter, Charlie’ye karşı zarar verecek türden bir ilgi beslemeye başlayacaktır. Çünkü, Jason Charlie’nin geçmişinden etkilenmiştir. Bu nedenle de ona özenmeye çalışacaktır.
Emulator filmi Full Hd İzle

Emulator filmi Tek Parça izle

Emulator filmi tek parça izle Charlie’nin uyguladığı yöntemleri yakından öğrenen Jason, onun elinden işlenmişçesine yepyeni cinayetler işlemeye başlayacaktır. Brent Lowe isimli dedektif, cinayetleri soruştururken yöntemin Charlie’nin yöntemleriyle tıpa tıp aynı olduğunu fark edecektir. Tamamen serbest bırakılacağı sözü vererek, katilin aklına girmek adına Charlie’nin iş birliği teklifini kabul etmesini isteyecektir. Charlie için önemli bir seçim yolu yapılması gerekmektedir. İki yolun da getirileri olduğu gibi götürüleri de olabilecektir. Bu nedenle de kendisine en uygun kararı vermek için mantıklı düşünmeye çalışacaktır. Brent Lowe’de bu süreçte kendisini ikna etme çabaları sergileyecektir.
Emulator filmi Tek Parça izle

Tür: Gerilim Filmleri

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Michael Jason Allen

Oyuncular: Mark Speno, Staceye Beatty, Jessica Y. Martin

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Emulator Full HD izle (2019)” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. mustafa - 11 ay önce demiş ki:

    cok fuzelfılm