Enes Batur Gerçek Kahraman izle

6.0 /10 11
Enes Batur Gerçek Kahraman izle

Enes Batur Gerçek Kahraman filmi İzle

Enes Batur Gerçek Kahraman filmi izle Hikâyede Enes Batur’un influencerlık serüveni kaldığı yerden devam edecektir. Çektiği videolarla, sosyal medyada sık sık yer edinen karakter, bir taraftan şöhret diğer taraftan da yepyeni fikirlerle uğraşmak zorunda kalacaktır. Kısa süre önce, uzaydan atlayan ilk Türk olma unvanına sahip olmuştur. Kendisine bu zorlu yolculukta, Ömer isimli kankisi de eşlik etmiştir. Enes, çektiği bu videonun tam tersi bir formatını, suların metrelerce altında çekmeye karar verecektir. Ancak, dalış rekorunu kırabilmesi için reklam çıkarak gelir elde etmesi lazımdır.

Enes Batur Gerçek Kahraman Türkçe Dublaj izle

Enes Batur Gerçek Kahraman filmi full hd Menajeri Ceyda, bir süre sonra kendilerine bir reklam teklifi geldiğini belirtecektir. Enes ilk başta kabul etmese de yeni videosu için gereken ödeneği aklına getirip kabul etmek durumunda kalacaktır. İkili, kısa süre sonra Veyder Holding’e, reklam kampanyasını konuşmak için ziyarette bulunacaktır. Şirketin sahibi Tan Veyder, son derece acımasız bir karakterdir. Babasından kalan şirketinde, gözünü paradan başka hiçbir şey alamamaktadır. Kendileri kısa süre önce IQ Plus adında haplar üretmeye başlamıştırlar. Tüketen çocukların daha zeki olduklarını öne sürecektirler. Nitekim hapta bağımlılık yapan maddeler bulunduğu gibi, çocuklar için de sağlıksız sonuçlar doğuracaktır.

Enes Batur Gerçek Kahraman filmi Full Hd İzle

Enes Batur Gerçek Kahraman filmi Tek Parça izle

Enes Batur Gerçek Kahraman filmi tek parça izle Enes Batur durumu erkenden fark edecek ve reklam filminde oynamak yerine tüm gerçekleri insanlarla paylaşmaya karar verecektir. Fakat, Tan Veyder tarafından yürütülen karalama kampanyaları cevap verecek ve Enes yanına Ömer’i de alarak Adalet Birliği’ne katılmak zorunda kalacaktır.

  • Yapım Yılı
    2019 - Türkiye
  • IMDb Puanı
    2.7
  • Film Dili
    Yerli Film
1185 Yorum
jvy9cyocy9dy9fy9duofup
6 Ocak 2021

çok donuyor

elif
5 Aralık 2020

açıldımı sizde film

Koray
10 Ağustos 2020

Komik film super

Koray
10 Ağustos 2020

Super Komik film

fde
7 Ağustos 2020

güzelimiş