Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi izle

9.2 /10 14
Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi izle

Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi? filmi İzle

Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi? filmi izle Enes Batur isimli kahramanımızın, Youtube starı olmak için başından geçen bütün hayatına tanık olacağımız bir hikâye anlatılacaktır. Karakterimiz, küçük yaşlardan beri içine kapanıktır ve pek arkadaşa sahip değildir. Babasının polis, annesinin ise hemşire olması nedeniyle, ailesiyle dahi birlikte vakit geçirememektedir. Bütün bu yalnızlıkta tek imdadına koşan ise bilgisayarı olacaktır. 6’ncı doğum gününde babasının ona aldığı bu hediye, tüm hayatının değişmesine de neden olacaktır.
Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi? filmi İzle

Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi? Türkçe Dublaj izle

Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi? filmi full hd Bilgisayarla tanışmasından itibaren, hayatı tamamen odasında geçecektir. Üstelik arkadaşları tarafından dışlandığı halde sanal ortamdan birbirinden sıkı dostlar edinecektir. Lise dönemlerinde, hayatının ilk aşkıyla tanışacak ve aşkın soğuk tarafına bu sebeple tanık olacaktır. Aşkına ulaşmak için sınırlı imkanlarını bile zorlayan Enes, kısa bir süre sonra kendinin kullanıldığının farkına varacak ve bu olay onun insanlardan daha fazla soğumasına neden olacaktır.
Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi? filmi Full Hd İzle

Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi? Filmi Full HD izle

Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi? filmi tek parça izle Babasının uzaklardan görüntülü konuşmak için hediye aldığı Webcam, Youtube dünyasına da hızlı bir giriş yapmasına imkân tanıyacaktır. Kısa sürede tüm tıklamalara sahip olacak karakterimiz, internet dünyasının en tanınan starlarından biri haline gelecektir. Fakat ailesi, onun yaptığı bu işle hem fikir değildir. Annesi ve babası, oğullarının iyi bir üniversite eğitimi almasını istemektedir. Enes Batur, dershaneye yazılacak ve orda Başak adında bir karakterle sevgili olacaktır. Ailesinin hayallerini gerçekleştiren karakterimizin önünde sadece kendi hayallerini gerçekleştirmek kalacak ve bambaşka bir dünya da kendini bulacaktır.
Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi? filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2018 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
2 Yorum