Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı Filmi izle (2019)

SUPER FHD FRAGMAN
7.0 /10 2
Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı Filmi izle (2019)

Enzo Yağmurda Yarış Sanatı filmi İzle

Enzo Yağmurda Yarış Sanatı filmi izle Hikâyede, Enzo isimli golden familyasına ait bir köpek ön plandadır. Enzo, diğer köpeklerden daha hissiyatı kuvvetli bir karakterdir. İnsanlara karşı sürekli vicdanlı yaklaşmaya çalışmaktadır. Şefkatinin üst derecede olması, başına kimi zaman beklenmedik işler açmaktadır. Diğer taraftan da insanların ömürleri ve kendi ömrünü sorgulamaya başladığı bir sürece girmiştir. Çevresinde yaşanılan tuhaf olaylara, anlam vermekte güçlük çekse de haberdar olmaya çalışacaktır.
Enzo Yağmurda Yarış Sanatı filmi İzle

Enzo Yağmurda Yarış Sanatı Türkçe Dublaj izle

Enzo Yağmurda Yarış Sanatı filmi full hd Enzo, hayat tecrübesini her bir adımda geliştirmeye çalışacaktır. Yavaş yavaş tıpkı bir insan gibi davrandığı gözlemlenecektir. Bu konuda sahibinin özverisi de bir hayli fazladır. Enzo’nun sahibi Denny, rallilerde direksiyon sallayan bir pilottur. Bu zamana kadar en uzun dostluğu Enzo ile kurulmuştur. Diğer taraftan hayatının gidişatını çizmeye çalışmaktadır. Enzo’da kendisine bu süreçte patisinden geldiğince yardımcı olacaktır. Denny gülerden bir gün tesadüfi bir şekilde Eve isimli güzel bir genç kızla tanışacaktır. İkili arasında ilk görüşte aşk tohumları yeşermeye başlamıştır.
Enzo Yağmurda Yarış Sanatı filmi Full Hd İzle

Enzo Yağmurda Yarış Sanatı Filmi Full HD izle

Enzo Yağmurda Yarış Sanatı filmi tek parça izle Denny’nin evlenme teklifine evet diyen Eve, hayatlarını birleştirmekten fazlasıyla mutludur. Kısa süre sonra doğacak olan kız çocukları Zoe ile birlikte mutlulukları iki kat artacaktır. Ailenin huzuru ve sakinlikleri yerindedir. Denny için büyük endişeler ortaya çıkacaktır. Çünkü, yaptığı işin tehlikeli oluşu hem Eve’yi hem de küçük kızını tedirgin edecektir. Eve’de çıkan bir hastalık, ailenin mutluluğunu gölgeleyecektir.
Enzo Yağmurda Yarış Sanatı filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - ABD
  • Film Dili
    Girilmedi
2 Yorum
Açelya
16 Kasım 2019

Süper film

lina
31 Ekim 2019

super