Sitemizde şuan toplam 1486 film bulunmaktadır.

Eski Köye Yeni Adet Full HD izle (2018)

4
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Eski Köye Yeni Adet Full HD izle (2018)

Eski Köye Yeni Adet filmi İzle

Eski Köye Yeni Adet filmi izle Hikayemiz 1990 yılında yaşanan olayları aktaracaktır. Bu zaman diliminde köye gelen sağlık ekipleri, açıklama yapmadan en az üç çocuğa sahip olan kadınları bir araya toplayacaktır. Ardından doğum kontrolü sağlanması amacıyla spiral takılacak ancak köylüler ne yapıldığı hakkında fikir sahibi dahi olamayacaklar. Acele şekilde köyü terk eden sağlık görevlileri arkalarında çeşitli soru işaretlerini de bırakmışlardır. Köyün erkekleri, yapılan işlemin amacını öğrenebilmek için kendi fikirlerinden hareketle ihtimalleri değerlendirmeye kalkarlar. Ortaya atılan asparagas fikirlerin arasından sadece mikrofon fikri kabul görecektir. Bu keşifle birlikte küçük bir de strateji belirleyip, köyün menfaatlerini gözetecekler.
Eski Köye Yeni Adet filmi İzle

Eski Köye Yeni Adet filmi full Hd İzle

Eski Köye Yeni Adet filmi full hd izle Devletin kadınlara taktığı aleti mikrofon sanacaklar ve kendilerinin dinlenilmek istediği fikrinde birleşecekler. Bir yandan konuşmalarına dikkat etmek zorunda kalan köyün erkekleri diğer yandan da kadınları nasıl haberdar edebileceklerini düşünecektir. Siyasi hiçbir konuya girmemeye ve kibar olmaya dikkat edecek olan ahali için bu durum bulunmaz bir fırsat olarak görülecek. İsteklerini, dileklerini mikrofon sandıkları parçaya doğru söyleyip, devletin haberdar olmasına imkân tanıyacaklar.
Eski Köye Yeni Adet filmi Full Hd İzle

Eski Köye Yeni Adet filmi Tek Parça izle

Eski Köye Yeni Adet filmi tek parça izle Durumdan kısa sürede yararlanmak isteseler de artık tahammül sınırlarını iyice zorlamış olacaklar. Eski rahatlıklarını yaşayamadıkları için birbirinden farklı çözüm yolları arayacaklar. Kadınlardan birinin acil olarak hastaneye kaldırılmasıyla bütün gerçeğe şahit olmuş olacaklar ve hayatları normal standart şekilde devam edecek.
Eski Köye Yeni Adet filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2018 - Türkiye

Yönetmen: Gülistan Acet, Ferit Karahan

Oyuncular: Bülent Emrah Parlak, Füsun Demirel, Burcu Gönder, Nail Kırmızıgül, Gülhan Tekin

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Eski Köye Yeni Adet Full HD izle (2018)” filminde 3 Yorum bulunuyor.
  1. snmfc - 1 sene önce demiş ki:

    mükemmel kalite