Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Ethel Teyze’nin Evinde Cadılar Bayramı HD izle (2019)

3
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Ethel Teyze’nin Evinde Cadılar Bayramı HD izle (2019)

Ethel Teyze’nin Evinde Cadılar Bayramı filmi İzle

Ethel Teyze’nin Evinde Cadılar Bayramı filmi izle Hikâyede Ethel teyzenin sıra dışı yaşamı üzerinde durulacaktır. Kendisine ait hikâye, şehirdeki herkes tarafından bilinmektedir. Söylentiler ışığında Ethel Teyze, her sene şeker mi? şaka mı? isimli bir oyun düzenlemektedir. Cadılar Bayramı münasebetiyle kapısını çalan her çocuk, bu oyunu oynamaktadır. Balkabaklı turta ve şekerler ise kapısını çalan çocuklardan yapılmaktadır.
Ethel Teyze'nin Evinde Cadılar Bayramı filmi İzle

Ethel Teyze’nin Evinde Cadılar Bayramı filmi full Hd İzle

Ethel Teyze’nin Evinde Cadılar Bayramı filmi full hd Mahallenin üç hızlı genci, yıllardır dilden dile dolaşan bu ritüelin doğru ya da yanlış olduğunu gözlemlemeye karar verecektirler. Çünkü, gerçek durum kendilerinin de merakını çekmiştir. Üç karakterin ikisi, rivayete inanmazken diğeri biraz daha inanır tavırlar sergileyecektir. Ethel Teyze için özel bir plan hazırlamıştırlar. Ancak bunu inanan arkadaşlarına kabul ettirebilmeleri kolay olmayacaktır. Çünkü karakter, bu kalkışmanın bedellerinin hayatlarını riske atabilecek türden ağır sonuçları olacağının bilincindedir. Rivayete inandığı için tam olarak emindir.
Ethel Teyze'nin Evinde Cadılar Bayramı filmi Full Hd İzle

Ethel Teyze’nin Evinde Cadılar Bayramı filmi Tek Parça izle

Ethel Teyze’nin Evinde Cadılar Bayramı filmi tek parça izle Cadılar Bayramı namına yaptıkları plan, kısa süre sonra diğer arkadaşlarını da ikna etmeleriyle başlayacaktır. Plana göre Cadılar Bayramı başlar başlamaz, Ethel Teyze’nin evine gidip, uzaktan evi gözetleyecektirler. Kalkıştıkları bu hareketin sonuçları çok ağır olacaktır. Çünkü üçünden birinin hayatı, bu saatten sonra tamamen Ethel Teyze’nin inisiyatifine bağlı kalacaktır. Gençler için planlarının etkili olmadığı gözlemlenecek ve kurtuluş için de beraber hareket etmeye çalışacaktırlar.
Ethel Teyze'nin Evinde Cadılar Bayramı filmi Tek Parça izle

Tür: Gerilim Filmleri, Komedi Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Joseph Mazzaferro

Oyuncular: Chris Cavalier, Melissa Daddio, Sean Michael Gloria

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Ethel Teyze’nin Evinde Cadılar Bayramı HD izle (2019)” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Aykut alev - 5 ay önce demiş ki:

    Film çok güzel