Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Evaru Tek Parça izle (2019)

1
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Evaru Tek Parça izle (2019)

Evaru filmi İzle

Evaru filmi izle Hikâye tepede konumlanan Coonor isimli bir istasyonda yaşanılanları aktaracaktır. Bu istasyon dokusu itibariyle, esrarengiz bir imaja sahiptir. Öte yandan buradaki yoğunluk, diğer istasyonlara oranla daha azdır. İstasyondaki sakin yaşantı, bir süre sonra altüst olacaktır. Sameera isimli genç kadın, bir iş adamı ile evlidir. Kendisinin Ashok isimli bir de ilişkisinin bulunduğu yasak aşkı mevcuttur. Bu durum, Ashok’un hayatını kaybetmesiyle uç noktalara gidecektir. Çünkü, cinayetin birincil şüphelisi sıfatında Sameera bulunmaktadır.
Evaru filmi İzle

Evaru filmi full Hd İzle

Evaru filmi full hd Sameera, Ashok’u öldürdüğü yönündeki iddiaları sürekli yalanlayacaktır. Kendisinin neden böyle bir ithamla suçlandığını da anlamlandırmakta zorlanacaktır. Kendisinin yetersiz kaldığı durumda, soruşturmaya yozlaşmış ancak işinde de bir o kadar iyi bir polis memuru görevlendirilecektir. Vikram Vasudev isimli polis memuru, bu zamana kadar türlü gizemleri çözse de karşısındakinin daha farklı türden bir durum olduğunu kabullenecektir.
Evaru filmi Full Hd İzle

Evaru filmi Tek Parça izle

Evaru filmi tek parça izle Memur Vikram Vasudev’in incelemesi de Sameera’yı ipten çekip alamayacaktır. Normal şartlarda yardım etmesi için görevlendirilen polis, Ashok’un Sameera’ya tecavüze kalkıştığını ve Sameera’nın da kendini müdafaa etmek için silah kullanmak zorunda kaldığını öne sürecektir. Bu iddialar karşısında Sameera’nın ağzı adeta kilitlenecektir. Vikram tarafından Sameera’nın sorgulanma süreci başladığında, ince ince örülmüş yalan ağları da ifşa edilecektir. Sameera’nın olaylar konusundaki davranışları, polis memuru Vikram tarafından en başında bile aykırı bulunacaktır.
Evaru filmi Tek Parça izle

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2019 - Hindistan

Yönetmen: Venkat Ramji

Oyuncular: Adivi Sesh, Regina Cassandra, Naveen Chandra

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?