Sitemizde şuan toplam 1507 film bulunmaktadır.

Eve Filmi Full HD izle (2020)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Eve Filmi Full HD izle (2020)

Eve filmi İzle

Eve filmi izle Hikayemizin kahramanı Eve, sorunlu bir geçmiş yaşamıştır. Güzelliğine rağmen, orantısız işlere bulaşmıştır. Masumiyetinin arkasında, tehlikeli bir yapısı bulunmaktadır. Fakat insanlar tarafından, yaptıklarının çoğu bile kabul edilmeyecektir. Çünkü dış görüntüsü, bütün olaylarda kendisinin mağdur imajı yaratmasına fırsat tanımıştır. Eve, uzun yıllardır suikast yaparak geçimini sağlamaktadır.

Eve filmi full Hd İzle

Eve filmi full hd Eve isimli karakter, uzun yıllardır aynı işi yaptığından gereken bütün yeterliliklere sahiptir. Yüksek profilli işler alarak uçuk rakamlar kazanmaktadır. Hayatını kariyerinin doğrultusunda sürdürmektedir. Suikast planları için dünyanın dört bir tarafına seyahatler düzenlemektedir. İşinde profesyonel oluşu ve yüksek getirilere sahip olması ona cazip gelmektedir. Fakat, hayatını sonsuza kadar bu şekilde sürdüremeyeceğinin de bilincindedir. Kendine daha sakin bir hayat kurabilmesi için kariyerini belirli bir süre daha sürdürmesi gerekmektedir.

Eve filmi Tek Parça izle

Eve filmi tek parça izle Eve, uzun süre boyunca yakalanmamasını, tamamen dış görünüşüne borçludur. Polis dahil olmak üzere hiçbir yetkili kendisinin bu derece vahşi olabileceğini düşünemeyecektir. Eve, yüklü bir kazanç elde edeceği son görevine hazırlanmaktadır. Üstelik hiçbir hataya pay çıkarmamak için titizlikle suikast planı oluşturmuştur. Fakat operasyonun seyri, bazı durumları aksi yönde ilerletecektir. Kaderini, son işinden vereceği kararlar ışığında çizecektir. Peşindeki tehlikeden kaçması, kolay olmayacaktır. Bugüne kadar sahip olduğu deneyime ve yeteneklerine, hayatta kalma mücadelesinde fazlasıyla ihtiyaç duyacaktır. Ancak, karşısındaki güç, tahmin ettiğinden bile daha büyüktür.

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Dram, Gerilim

Yapım: 2020 - ABD, İngiltere

Yönetmen: Tate Taylor

Oyuncular: Jessica Chastain, Colin Farrell, John Malkovich

Etiketler: , ,

BENZER FILMLER
The Quarry izle
2020 - Meksika
5.3
On the Rocks izle
2020 - ABD
6.6
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?