Every Time I Die Full HD izle (2019)

0
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Every Time I Die Full HD izle (2019)

Every Time I Die filmi İzle

Every Time I Die filmi izle Hikâyede Sam isimli bir delikanlı yer almaktadır. Karakter, hayatının son derece başlarını yaşayan bir delikanlıdır. İlerleyen zamanlarının büyük bir gizem olarak kalacağı hayatı, günlerden bir gün aldığı korkunç bir saldırı neticesinde son bulacaktır. Bu durum Sam’in tamamen dünyayı terk ettiği anlamına gelmeyecektir. Bir şekilde arafta sıkışmaya mahkûm olacaktır. Kendisi, öbür tarafa gitmeden önce halletmesi gereken birtakım işler olduğuna kanaat getirecektir.
Every Time I Die filmi İzle

Every Time I Die filmi full Hd İzle

Every Time I Die filmi full hd Issız bir göl yakınlarında acımasız bir şekilde öldürülen Sam, arkadaşlarının da kendiyle aynı kaderi paylaşmalarını istemeyecektir. Katillerden, arkadaşlarını korumak adına sıra dışı bir karar alacaktır. Artık arkadaşlarının bedenlerine yolculuk yapacak ve kaderlerini de bu şekilde değiştirmeyi umacaktır. Fakat bu hamlenin, geri döndürülemez sonuçları da olacaktır. Sam, her ne olursa olsun denemekten vazgeçmeyecektir. Zaten kaybedecek hiçbir şeyi de kalmamıştır. Şimdiki amacı kazanabildiği kadar daha çok şeyi kazanabilmektir. Bu umut uğruna varlık gösterecektir.
Every Time I Die filmi Full Hd İzle

Every Time I Die filmi Tek Parça izle

Every Time I Die filmi tek parça izle Arkadaşlarıyla zihnini ortak paylaşan Sam, bazı önemli durumları da keşfetmiş olacaktır. Arkadaşlarının gözünden, kendi hayatına dair bu zamana kadar haberdar olmadığı şeyleri gözlemleyecektir. Bambaşka bir bakış açısını kazanması, Sam’in kendisini ve yaptıklarını sorgulamasını zorunlu kılacaktır. Üstelik bu zamana kadar kendi karakterini kafasında canlandırdığında hiçte bu şekilde bir karakter olduğunu aklına getirmemiştir.
Every Time I Die filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Gerilim

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Robi Michael

Oyuncular: Marc Menchaca, Drew Fonteiro, Lia Marie Johnson

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?