Evil Everywhere izle

ALTYAZILI HD FRAGMAN
9.5 /10 2
Evil Everywhere izle

Evil Everywhere izle, ⚡ Fantastik Korku filmleri türü 2019 2021 yapım Evil Everywhere filmi Full HD Türkçe Dublaj ve Altyazılı 1080p izle.

Kötülük Her Yerde izle, Farklı ve fantastik bir korku filmi arayanlar için iyi bir tercih olabilecek Kötülük Her Yerde filmi, içerisinde komedi unsurları da barındırmaktadır. Mykee Morettini tarafından yönetmenliği ve senaristliği yapılan filmin 2019 yapımı olduğunu da söylemek gerek. Filmin oyuncu kadrosunda filmin yönetmenliğini de üstlenen Morettini dışında Dylan Mars Greenberg, Brian Harmony ve Corrinne Mica yer almaktadır. İzlerken aynı zamanda hayatı sorgulamamızı sağlayan filmin konusuna bir bakalım.

Kötülük Her Yerde – Evil Everywhere Filmi Konusu

1985 Yılında çok tuhaf bir olaylar zinciri yaşanmaya başlandı. Antik bir kötülük ortaya çıktı ve alfabetik sırayla ilerleyerek toplumun üst sınıfındaki kişileri öldürmeye başladı. Neyse ki bir süre sonra bu kötülüğün üstesinden gelindi. Fakat çok geçmeden 2 yıl sonra bu kötülük tekrar ortaya çıktı ve Jake Davis isimli 20 yaşındaki genç, bu kötülüğü yok etmek için kolları sıvayıp eski sınıf arkadaşı Zanderfeldt’i bulmaya çalışır. Zanderfeldt’in yanı sıra eski lise tiyatro kraliçesi Julia Lochey’de bu kötülüğün üstesinden gelmek için diğer iki gence yardım etmeye çalışır. Kötülük Her Yerde filmi, bize bu üçlünün bazen komik bazen korkutucu maceralarını anlatmaktadır. Evil Everywhere filmi izleme seçenekleriyle Altyazılı Full HD olarak seyredebilirsiniz.

 • Türler Türkçe Altyazılı, 2019 Film izle, Fantastik, Korku

 • Yönetmen: Mykee Morettini

 • Oyuncular: Dylan Mars Greenberg, Corrinne Mica, Mykee Morettini, Brian Harmony, Peter Dorman, Jessica Rabid, Jared Walker, Margaret Morettini, Leland Masek, Carolyn Hansen, Jamie Lee Cortese, Pierson Dapier, Leonardo Jiménez

 • Yapım Yılı
  2019
 • IMDb Puanı
  3.5
 • Film Süresi
  64 dakika
 • Film Dili
  Turkce Altyazi
0 Yorum