Evinde Biri Var izle

dinamik
SUPER FHD FRAGMAN Yorum Yap
dinamik
10 /10 1
Evinde Biri Var izle

Evinde Biri Var izle ⚡ 2021 Netflix yapım Gerilim Korku türü There’s Someone Inside Your House filmi Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı Full HD 1080p izle. Evinde Biri Var Kanada ve ABD ortak yapımı korku filmidir. Filmde bir psikopatın lise öğrencilerinin bütün sırlarını açığa çıkarmaya çalışması anlatılıyor.

Evinde Biri Var Filmi Konusu

Evinde Biri Var Türkçe Dublaj izle Makani Young isimli genç, bir gün Hawaii’den küçük bir kasaba olan Nebraska’ya taşınır. Nabraska’da babaannesiyle birlikte yaşayıp liseyi burada bitirmeyi hedefleyen gencin mezuniyetine çok az bir zaman kalmıştır. Sınıf arkadaşları mezuniyet heyecanı ve mutluluğu ile günlerini geçirirken korkunç bir durum ortaya çıkar.

There’s Someone Inside Your House izle Bir katil, Makani Young’u ve sınıf arkadaşlarını takip ederek kayıt altına almaya başlamıştır. Aldığı bu kayıtları da ifşa etmek için gün sayar. Son sınıf lise öğrencileri, en büyük sırlarının ortaya döküleceği korkusuyla gergin anlar yaşar. Kurbanlarına büyük korku yaşatan bu katilden kurtulmanın tek bir yolu vardır: bir an önce onun kim olduğunu tespit etmek. Makani ve sınıf arkadaşları, bu psikopatın kimliğini ortaya çıkarmak için el ele vererek bir plan yapmaya başlar.

Evinde Biri Var Filmi Oyuncuları

Evinde Biri Var altyazılı izle filmi yönetmeni Patrick Brice’dir. Romandan uyarlanan filmin hikayesi Stephanie Perkins’e aittir. 6 Ekim 2021’de Netflix’de yayinlanan Evinde Biri Var oyuncuları Sydney Park, Théodore Pellerin, Asjha Cooper ve Dale Whibley’dır.

 • Türler 2021 Filmleri, Gerilim, Korku, Netflix, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

 • Orjinal Adı There's Someone Inside Your House

 • Yönetmen: Patrick Brice

 • Oyuncular: Sydney Park, Théodore Pellerin, Asjha Cooper, Dale Whibley, Jesse LaTourette, Burkely Duffield, Diego Josef, Zane Clifford, BJ Harrison, Emilija Baranac, Jade Falcon, William Edward, Anthony Timpano, Aason Nadjiwan, Sarah Dugdale

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  7.2
 • Film Süresi
  96 dakika
 • Film Dili
  Turkce Dublaj
0 Yorum