Expo Türkçe Dublaj izle (2019)

1
rek
rek
FILM BILGILERI 1 sene önce
Expo Türkçe Dublaj izle (2019)

Expo filmi İzle

Expo filmi izle Richard, başına birtakım işler açınca toparlaması kolay olmayacaktır. Karakter geçmişte askeri bir kariyer yürütmüştür. Fakat merkezine düştüğü olaylar nedeniyle, ordudan ihraç edilmiş ve uzun süre hapishanede yatmak zorunda kalmış. Şimdilerde sosyal hayatına yeniden uyum sağlamaya çalışacaktır. Geçimini UBER benzeri bir şirket namına çalışarak sağlamaktadır. Hayatının geri kalan kısmını kızı Sarah’a ayırmaya çalışacaktır. Çünkü, uzun yıllar gerek kariyeri gerekse de hayat şartları nedeniyle onu ihmal etmiştir.
Expo filmi İzle

Expo filmi full Hd İzle

Expo filmi full hd Richard, kızı Sarah’ın yanında Angie adında bir güzelle de ilişkiye başlamıştır. Aralarından adeta su sızmamaktadır. Hayatı yavaş yavaş düzelmeye başlarken, önüne kendisinin masum olduğunu kanıtlayabileceği türden bir fırsat konulacaktır. Şirket tarafından yönlendirilen müşterisinin, kendisinden önemli bir istediği vardır. Karakterin küçük kızı Lyla uzun zamandır ortadan kaybolmuştur. Bu nedenle de kendisinden hiçbir şekilde haber alınamamıştır. Lyla’yı kendi kızı Sarah’ın yerine koyacak Richard, görevin getireceği olanakları da göze alarak kabul edecektir.
Expo filmi Full Hd İzle

Expo filmi Tek Parça izle

Expo filmi tek parça izle Richard hayatının fırsatı için Lyla’nın kaybolmasının gizemini irdelemeye başlayacaktır. Kendisi bu konuda yoğun bir çalışma programı uyguladığı sırada kızı Sarah’ın da ortadan kaybolması söz konusu olacaktır. Peş peşe yaşanılan olaylar, Richard’ı büyük bir savaşın içine çekecektir. İnsan tacirliği yapan bir grup insan ile hesaplayacak karakter hem müşterisinin kızı Lyla’yı hem de kendi kızı Sarah’ı kurtarmak üzere harekete geçecektir.

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Aksiyon, Dram, Suç

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Joseph Mbah

Oyuncular: Derek Davenport, Amelia Haberman, Shepsut Wilson

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Expo Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. ali

    guzel site

  2. adnan

    cok guzel bır fılm