Facia Üçlü Filmi İzle (2018)

6.0 /10 13
Facia Üçlü Filmi İzle (2018)

Facia Üçlü Filmi İzle

Facia Üçlü İzle filminde birbirinden daha felaket olan üç arkadaşın yaşadığı maceralar konu edinmektedir. Genç bir beyefendi olan Emre, dedesinden kalan mirası bir an önce ele geçirmenin peşine düşmüştür. Yaşadığı talihsizlikler sonucunda tanıştığı ve hayatını birlikte geçirdiği iki arkadaşıyla beraber dedesinden kalan malları ele geçirmek için yola koyulur. Yolda başına geleceklerden habersiz bu üç arkadaş türlü türlü şeylerle karşı karşıya geleceklerdir.

Facia Üçlü Filmi İzle

Facia Üçlü Filmi Tek Parça İzle

Facia Üçlü Full HD izle gençler türlü türlü oyunlar oynayarak malların üzerine konmayı planlamaktadır. Yalnız Emre, muhtarın güzeller güzeli kızına gönlünü kaptırınca asıl amacını unutur. Kızın gönlünü almak için çeşitli yollara başvururlar. Fakat kızın gönlünü almak sandıkları kadar kolay iş değildir. Başlarına türlü belalar açan bu üç arkadaş acaba girdikleri durumdan kendilerini kurtarabilecekler midir?

Facia Üçlü Filmi Full Hd İzle

Facia Üçlü Full HD izle

Facia Üçlü Tek Parça İzle Kızı elde etme çalışan üç arkadaş kendilerini bir anda araba yarışı yapılan yerde bulurlar. Sevdiği kızı elde etmeye çalışırken nasıl buralara gelindi sorusunu soracaksınızdır eminim. Filmi izledikten sonra buna siz karar vereceksiniz. Aklınızdaki tüm soruların cevaplandığına şahit olmak için, superfullhdfilmizle.com adresinde yer alan Facia Üçlü filminin fragmanını izleyebilirsiniz. Sosyal medya fenomenleri arasında yer alan Sefa Kındır, Mami Emen ve Emre Gül’ün başrolünde yer aldığı Facia Üçlü filminin yönetmen koltuğunda Ramazan Özer oturmaktadır. Filmin senaryosunu Gurbet Gurur Cantürk Kaleme almıştır.

Facia Üçlü Filmi Tek Parça izle

  • Türler Komedi, Yerli Filmler

  • Yönetmen: Ramazan Özer

  • Oyuncular: Sefa Kındır, Mami Emen, Emre Gül, Hülya Şen, Yakup Yavru, Nez Demir

  • Yapım Yılı
    Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
130 Yorum
Fatih mehmet narlı
2 Haziran 2019

Süper film

lam
2 Haziran 2019

çok sevdim

aaddfff
2 Haziran 2019

çok güzel ve komik

kamil
2 Haziran 2019

kamil

Arda
2 Haziran 2019

Çok güzel Bi film