Falling Inn Love Türkçe Dublaj izle (2019)

7.0 /10 2
Falling Inn Love Türkçe Dublaj izle (2019)

Falling Inn Love filmi İzle

Falling Inn Love filmi izle Hikâye Gabriela isimli genç kızın, tanık olacağı durumları ele alacaktır. Hayata karşı sürekli heyecanlı bakan genç kız, bir süre önce hem işini hem de sevgilisini kaybetmiştir. Sonrasında tesadüf eseri bir yarışmaya katılma kararı almıştır. Yeni Zelanda’nın kırsal bölgesinde bir pansiyon ödülünü kazanacaktır. Ne olursa olsun, binlerce kilometre aşarak pansiyonda kafa dinlemek isteyecektir. Bellbird Valley Farm isimli pansiyonun, dış cephesinin harabeden ibaret olduğunu gözlemleyecek ve büyük bir hayal kırıklığı yaşayacaktır.
Falling Inn Love filmi İzle

Falling Inn Love Türkçe Dublaj izle

Falling Inn Love filmi full hd Ortama adapte olmak ve anlamlandırmak için uzun bir süreç geçiren Gabriela, evde bir keçi arkadaşının da bulunduğunu gözlemlediğinde büyük bir şaşkınlık yaşayacaktır. Öte yandan komşusunun da burada gözü olduğunu, her hareketinden fark edecektir. Gabriela, burayı sil baştan restore ettirip, kısa sürede elinden çıkarmaya karar verecektir. Çünkü, kendisi tamamen şehir yaşamına uygun olduğunu gözlemlemiştir.
Falling Inn Love filmi Full Hd İzle

Falling Inn Love Filmi Full HD izle

Falling Inn Love filmi tek parça izle Gabriela, evin restorasyonu için Yeni Zelanda asıllı Jake Taylor adındaki inşaat ustasıyla anlaşacaktır. Evin detaylı bir şekilde yenilenmesini sağlamak için her noktasında birlikte çalışacaktırlar. Evin restorasyonu bittiğinde muazzam bir güzelliğe bürünmüştür. Gabriela ise bu durumda ikilemde kalacaktır. Ya sil baştan yaratmış olduğu bu yaşamına ayak uydurup, tam bir kırsal kızı olacak ya da arkasında bırakarak kaçtığı metropol yaşamına geri dönecektir.
Falling Inn Love filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - ABD
  • Film Dili
    Girilmedi
0 Yorum