Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Father’s Day Türkçe Dublaj izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Father’s Day Türkçe Dublaj izle (2019)

Father’s Day filmi İzle

Father’s Day filmi izle Hikâyede Charlie isimli bir karakter ön planda yer alacaktır. Karakterin babası, Derin Deniz Geğirme Şampiyonası’nın ilk şampiyonluğunu göğüslemiştir. Kendisi halk tarafından bir efsane olarak görülmektedir. Charlie’de babasının izinden gitmek istemektedir. Benzer bir kariyeri gözeterek, gönlünü hoş tutmaya çalışacaktır. Üstelik bir sonraki pazar gününde yapılacak şampiyona, tam anlamıyla babalar gününe denk gelmiştir. Bu nedenle de Charlie için müsabakanın bir başka önemi daha ortaya çıkmıştır. Karakter yarışı kazanıp, sonrasında başarısını babasına armağan etmeye karar verecektir.

Father’s Day filmi full Hd İzle

Father’s Day filmi full hd Charlie her ne kadar geğirme konusunda ilgili görünse de pek bir bilgisi ve yeteneği mevcut değildir. Bu nedenle de yarışma öncesinde bol bol pratik yapmaya çalışacaktır. Öte yandan bir grup serseri, kendisini yarışmanın dışına atmaya çalışacaktır. Charlie için aşılması gereken bir diğer durumda, yarışmada kalmak olacaktır.

Father’s Day filmi Tek Parça izle

Father’s Day filmi tek parça izle Charlie için önemli görülen şan ve şöhret, nitekim babası için aynı anlamı ifade etmemektedir. Çünkü, babası nezdinde hayatta daha önemli kriterler olarak sevgi ve saygı görülmektedir. Baba tarafından Charlie’nin gayreti de bir süre sonra dikkat çekecektir. Bu zamana kadar öz eleştiri yapmaya yanaşmayan karakter, aslında şan şöhret kadar başka şeyleri de görmezden geldiğini kabullenmek zorunda kalacaktır. Hayatının sonraki sürecini, daha ideal ve duyarlı bir baba olabilmek adına fırsat olarak görecektir.

Tür: Animasyon Filmleri

Yapım: 2019 - ABD

IMDB Puanı: 4.0

Yönetmen: James Snider

Oyuncular: Maria Petrano, Jacob Whiteshed

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?