Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Fear Bay Full HD izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Fear Bay Full HD izle (2019)

Fear Bay filmi İzle

Fear Bay filmi izle Hikâyede Tony ve Linda isimli karakterlerin, beraber yürüdükleri amaç ele alınacaktır. Linda, erkekler tarafından çekici bulunan alımlı bir kadındır. Hayattaki şansı güzelliğiyle sınırlı kalmıştır. Uzun zamandır, eski eşiyle başa çıkmaya çalışmaktadır. Çünkü, karakter evini satması adına kendisini zorlamaya başlamıştır. Öte yandan hayat şartları, Linda için bununla da sınırlı değildir.
Fear Bay filmi İzle

Fear Bay filmi full Hd İzle

Fear Bay filmi full hd Linda, eski kocasıyla yollarının ayrılmasının ardından kendi ayakları üstünde durmaya çabalamaktadır. Nitekim, uzun zamandır kendisini takip eden gizli sapığının farkına da çok geç varacaktır. Başlarda üstelemeyen karakter, sonrasında kendisini aşan bir durum olduğunu tahmin edecek ve bu konuda kendisine yardımcı olabilecek türden profesyonel destek almak zorunda kalacaktır. Bunun için yürüttüğü uzun soluklu araştırma sonucunda, Tony isimli yakışıklı dedektife karar kılacaktır.
Fear Bay filmi Full Hd İzle

Fear Bay filmi Tek Parça izle

Fear Bay filmi tek parça izle Tony’i işe almasının ardından, Linda’nın hayatındaki değerler yeniden sorgulanmaya başlamıştır. Çünkü, aralarındaki ilişki ilerledikçe daha samimi boyutlara ulaşacaktır. Artık profesyonellikten iyice uzaklaşmıştırlar. Linda, hayatına bir anda giren dedektif Tony karşısında bazı endişelere sahiptir. Çünkü, bir süre önce kendisinin geçmişiyle alakalı yalan söylediğini fark edecektir. Üstelik Tony’nin kendisinin intikam meleği imajına büründüğünde, kendisi hakkındaki şüpheleri de artacaktır. Bu durumun üzerine daha fazla giderek, neyin hedefinde yer alacağı konusunda bir çıkarımda bulunmak zorunda bırakılacaktır. Her ne olursa olsun, kendi hayatını kendi kararları belirleyecektir.
Fear Bay filmi Tek Parça izle

Tür: Gerilim Filmleri

Yapım: 2019 - İngiltere

Yönetmen: Damián Romay

Oyuncular: Cathy Baron, Donny Boaz, Shawn Fitzgibbon

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?