FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Feedback Türkçe Dublaj izle (2019)

Feedback filmi İzle

Feedback filmi izle Jarvis Dolan isimli karakter, bir radyo programcısıdır. Programını Londra merkezli yayınlar yapan DBO kanalında, Korkunç Gerçekliğin adıyla sunmaktadır. Program formatı sürekli olarak Jarvis Dolan’ın eleştirileri ve acımasız yorumlarıyla ilerlemektedir. Sabahın ilk ışıklarına kadar dinleyenleri günün öncelikli konusu dahilinde radyo başında sabahlatmaya çalışmaktadır. Sıradan bir günde futbol skandallarından birisinin izini sürmeye başlayacaktır. Fakat beklenmedik anda davetsiz misafirleri kendisini stüdyoda yakalayacak ve yayına müdahale edecektirler.
Feedback filmi İzle

Feedback filmi full Hd İzle

Feedback filmi full hd Jarvis’in üzerine gittiği olaylar sonucunda zor bir duruma düşmesi söz konusu olacaktır. Nitekim davetsiz kişiler, kendisinin önüne tek bir seçenek koyacaktırlar. Kendilerinin yazmış olduğu senaryoya bağlı kalmayı başardığı takdirde hayatı bağışlanacaktır. Ancak kendince bir kalkışmaya giriştiğinde de hayatını kaybedecektir. Davetsiz misafirler ne olursa olsun dinleyenleri bir işaret verilmemesi şartını koyacaktırlar.
Feedback filmi Full Hd İzle

Feedback filmi Tek Parça izle

Feedback filmi tek parça izle Futbol konusundaki yolsuzluğun gündem konusu olması beklenirken, asıl olarak Jarvis ve arkadaşı arasında yaşanılanlar konuşulacaktır. Lakin arkadaşının yapacağı büyük bir hata, radyo stüdyosunda hayatlarının en korkunç anlarını yaşamalarına yol açacaktır. Stüdyoda çalışanlar için ölüm kalım savaşı verilmesi gerekecektir. Jarvis, gelişen olaylar neticesinde kızıyla da karşı karşıya kalacaktır. Bir taraftan kariyerini kurtarmaya çalışacak olan adam, diğer taraftan da aile yapılarına gelebilecek türden bir zararı da engellemeye çalışacaktır. Bu konuda fazlasıyla önemli bir plan yapıp, herhangi bir hataya mahal vermek istemeyecektir.
Feedback filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Türkçe Dublaj, Gerilim, Korku

Yapım: 2019 - İspanya

IMDB Puanı: 5,3

Yönetmen: Pedro C. Alonso

Oyuncular: Eddie Marsan, Paul Anderson, Ivana Baquero

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?