Fighter Full HD izle (2019)

0
rek
rek
FILM BILGILERI 1 sene önce
Fighter Full HD izle (2019)

Fighter filmi İzle

Fighter filmi izle Hikâyede Tomek Janicki isimli bir MMA güreşçisinin hayatı işlenecektir. Karakter, başarısı sayesinde zenginliğe ve muazzam bir üne sahip olmuştur. Kendisinin sevgilisi Agata’ya karşı olan sevgisi de derindendir. Lakin hayat kendisi için bir süre sonra olumsuz gitmeye başlayacaktır. Küçüklükten beri arkadaşlığını yaptığı Marek isimli boksörle, MMA müsabakası gerçekleştirmek zorunda kalacaktır. İstemeden de olsa ringe çıkmaktan başka çaresi yoktur.

Fighter filmi full Hd İzle

Fighter filmi full hd Müsabaka yaklaştıkça heyecan daha fazla artmaktadır. Sonrasında federasyon tarafından bazı şüpheler dahilinde kan tahlilleri alınmasına karar verilecektir. İlerleyen süreç Tomek için acı dolu günlerin habercisi olacaktır. Çünkü karakterin kanında doping etkisi yaratacak bir maddeye rastlanacak ve sporcu lisansı elinden alınacaktır. Tomek için uzun bir zaman boyunca ringlerden uzak kalması gerekecektir. Yaşadığı bunalım sonucunda sevgilisinden de ayrılacaktır. Yaşamını artık daha küçük bir kasabada sürdürmeye karar verecektir. Bu süreçte sahip olduğu her şeyi de yavaş yavaş yitirmeye başlayacaktır. Ancak inancı yeniden eski ününe kavuşabileceğini düşündürmektedir. Bunun için sadece kafa toplamaya çalışacaktır.

Fighter filmi Tek Parça izle

Fighter filmi tek parça izle Tomek bu süreçte, Magda isimli bir kadın doktorla da tanışma fırsatı yakalayacaktır. Aslında Magda, kardeşinin yerel bir çeteye bulaşmasıyla zor duruma düşecektir. Çünkü çete tarafından kendisine şantaj yapılara, lehlerinde çalışması istenmiştir. Tomek çevresinde olup bitenlere anlam veremese de yeniden ait olduğu yer olarak gördüğü ringlere dönebilmenin yolunu kovalayacaktır.

Oy Ort: 7.5 /10 Toplam oy: 2

Tür: Aksiyon, Dram

Yapım: 2019 - Polanya

IMDB Puanı: 4.9

Yönetmen: Konrad Maximilian

Oyuncular: Piotr Stramowski, Mikolaj Roznerski, Katarzyna Maciag

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Fighter Full HD izle (2019)” filminde 3 Yorum bulunuyor.
  1. Yasin

    Beğendim

  2. haydar

    haydar

  3. ekrem

    sa