Fighting with My Family izle

rek
FILM BILGILERI 3 ay önce
Fighting with My Family izle

Fighting with My Family filmi İzle

Fighting with My Family filmi izle Hikayemizde bir güreş sevdalısı ailenin yaşamı anlatılmaktadır. Karakterlerden Patrick ülkenin dört bir tarafında ve daha çok küçük mekanlarda gösteriler yaparak hayatını kazanmaktadır. Eşi ve iki çocuğuyla sürdürmüş olduğu hayat, hepsini memnun etmeyi başarmıştır. Ailece mutlu ve huzurlu sürdürdükleri hayatlarına gölge düşürebilecek bütün davranışlardan sakınmaktadırlar. Bunun yanında birbirlerine de sıkıca bağlıdırlar. Diğer karakterimiz The Rock ise son derece profesyonel bir güreşçi olmuştur. WWE’nin en önemli isimleri arasına girebilmiştir.
Fighting with My Family filmi İzle

Fighting with My Family filmi full Hd İzle

Fighting with My Family filmi full hd Zak ile Paige isimli kardeşlerin de küçüklükten beri en büyük tutkuları güreştir. İkisi de günün birinde WWE’de mücadele edebilmek adına birbirleriyle sıkı bir şekilde çalışmaktadırlar. Paige, kadın olmasına rağmen Zak’ten daha farklı özelliklere sahiptir. Zak, kendi kulvarındaki güreşlerde beklenilen başarıyı sağlayamazken, Paige ise önüne ne çıkarsa çıksın bir makine gibi üstesinden gelebilmektedir.
Fighting with My Family filmi Full Hd İzle

Fighting with My Family filmi Tek Parça izle

Fighting with My Family filmi tek parça izle ikili yoğun çalışma programlarının ardından WWE seçmelerine katılmaya hak kazanırlar. Adayların kendi aralarında yaptıkları mücadeleler ve birtakım testler birer WWE güreşçisi olup olamayacakları yönünde kendilerini ele vermiştir. Zak ile Paige’de hayallerine ulaşabilmek adına sınırlarını zorlamıştırlar. Fakat bütün çabalara rağmen Zak’in ismi, WWE yoluna devam edecek kişiler arasında okunmayacaktır. Kız kardeşi Paige ise yeni bir kariyer fırsatı elde etmenin sevincini yaşayamadan, erkek kardeşinin mağlup olmasına üzülmüştür. Bu durum bütün mücadelelerine daha hırslı hazırlanmasının önünü açacak ve WWE’yi kasıp kavurması için bütün engelleri ortadan kaldıracaktır.
Fighting with My Family filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.5 /10 Toplam oy: 1034

Tür: Biyoğrafi, 2019 Film izle, Dram, Komedi, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Stephen Merchant

Oyuncular: Dwayne Johnson, Nick Frost, Lena Headey, Florence Pugh, Jack Lowden

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Fighting with My Family izle” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. Akın

    Film güzel

  2. halil

    süper bir film