Yenilmezler 4 Son Oyun – Avengers Endgame izle

rek
5.5 /10 3940
Yenilmezler 4 Son Oyun – Avengers Endgame izle

Avengers Endgame filmi İzle

Avengers Endgame filmi izle Serinin önceki filminde Avengers’dan çok sayıda karakter kül olup uçmuştu. Kötü Karakter Thanos uzun zamandır ulaşmayı amaçladığı sonsuzluk eldivenini eline geçirmesiyle, kendi yönetim düzenini kurması yüzünden pek çok sayıda insan ve kahraman yok olmuştur. Dünya yaşanılmayacak kadar umutsuz bir durumdadır. Kaptan Amerika, Hulk ve Thor yas tutmaktalardır ve hiç alışık olmadığımız haldedirler. Iron Man Titan’dan şans eseri kurtulmuştur. Iron Man ve Nebula uzay boşluğunda savrulmakta olan bir uzay mekiğinin içindelerdir. Tony Stark Pepper’ın görebilmesi adına uzay günlüğü kaydetmektedir.
Avengers Endgame filmi İzle

Avengers Endgame Türkçe Dublaj izle

Avengers Endgame filmi full hd Uzun süren ve nerede biteceği belli olmayan bu yolculuklarında yemek ve su kaynakları hızla tükenecektir. Üstelik bununla da sınırlı değil ikilinin sadece bir günlük oksijenleri kalmıştır. Bir gün içinde gemiden ve uzaydan kurtulamazlarsa diğer kahramanlarla benzer kaderi paylaşacaklardır. Tony Stark her şeyden ümidini kesmiş bir şekilde ölümü bekleyecektir. Süper kahramanlar takımı şaşırtıcı bir şekilde kötü bir vaziyettedir.
Avengers Endgame filmi Full Hd İzle

Avengers Endgame Filmi Full HD izle

Avengers Endgame filmi tek parça izle Ant-man inanılmaz bir şekilde Kuantum Bölgesi’nden kurtulmuş ve Avengers’ın yaşayan kahramanlarının yanına giderek takım için umut kaynağı olacaktır. Önceden ismini dahi bilmedikleri kahramanların ve evrenlerin var olduğunu öğrenecekler. Thanas’un yönetmiş olduğu haksız düzene tekrar karşı çıkacak ve tüm dengeleri değiştirmeye çalışacaklar. Ekibin bütün üyeleri en değerli varlıklarını kaybetti ve intikam duygusu için yaşadıkları bu süreçte ellerinden gelenin hepsini ortaya koyacaklar.
Avengers Endgame filmi Tek Parça izle

Avengers Endgame 2019 Filmi 1080p kalite de türkçe dublaj izleme seçenekleri eklenmiştir. Filmin 4K çözünürlük izleme seçenekleri de eklenecektir. Avengers Endgame yani Yenilmezler 4: Oyunun Sonu filminin bu kadar beğeni alması acaba seriye yeni bir film daha katılacak mı gibi izleyici yorumlarını da gündeme getirmiştir.

  • Yapım Yılı
    2019
  • IMDb Puanı
    8.4
  • Film Dili
    Turkce Dublaj ve Altyazi
284 Yorum
Umut ileri
8 Ocak 2021

Çok iyi güzel

Umut ileri
8 Ocak 2021

Çok iyi

Şubat Çınar Akar
21 Haziran 2019

full screen olmuyo abi bu ne ya basıyom basıyom olmuyo

Ahmet
6 Mayıs 2019

Tüm siteleri denedim kesinlikle son kalite adamsın admin adam