Five Feet Apart Full HD izle (2019)

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Five Feet Apart Full HD izle (2019)

Five Feet Apart filmi İzle

Five Feet Apart filmi izle Hikayemiz Stella ile Will isimli gençlerin, hayat mücadelesini yansıtacaktır. Karakterlerimiz, hayatın en güzel zaman dilimini geçirmektedirler. Ancak bu zaman diliminde, uğraşlarının büyük bir çoğunluğunu hastalıklarıyla sürdürmek zorunda kalmışlardır. Birbirleriyle aynı duyguları hisseden ve benzer şekilde hayata bakan ikilinin hayatları, bir hastanede kesişecektir.
Five Feet Apart filmi İzle

Five Feet Apart filmi full Hd İzle

Five Feet Apart filmi full hd Son derece hasta olan iki karakter de tüm zorluklara rağmen, birbirlerine karşılık gelen hislerini, dinamik ve taze tutmaya çalışacaklardır. Stella, 17 yaşında olsa da kistik fibrozis hastalığı nedeniyle daha olgun görünmektedir. Yaşıtlarının gezip, ortalığın altını üstüne getirdiği zamanda, Stella hastane köşelerinde tedavisini görmektedir. Hayatını hastalığının yarattığı koşullar itibariyle, genellemeler etrafında yaşamak zorunda kalmıştır. Bu durum bir seviye sonra, yaşantısını sorgulamasına ve kendi amaçlarını yaratmasına yol açacaktır.
Five Feet Apart filmi Full Hd İzle

Five Feet Apart filmi Tek Parça izle

Five Feet Apart filmi tek parça izle Stella, dış dünyada yaşayamayınca bu eksikliğini bilgisayar aracılığıyla gidermek zorunda kalacaktır. Tüm zamanını bilgisayar başında geçiren karakter, kısa zaman sonra bu aktivitesine tutkuyla bağlanmaya başlayacaktır. Ancak bu bağ Will isimli akranıyla tanıştığında eski önemini yitirecektir. Çünkü ilk karşılaşmalarından itibaren birbirlerine aşkla bağlanacaklar ve hayatlarının sonraki sürecini bu yönde sürdürmeye karar vereceklerdir. İkisinin de hasta olması, toplumsal sınırlandırmaların ötesine geçecek ve kendi kaderlerini kendileri çizmek isteyecekler. Artık hastanedeki monoton yaşantılarından kurtulmayı amaçlayacaklar. En temel değerleri ise birbirlerine karşı besledikleri sevgi olacak.
Five Feet Apart filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Dram, 2019 Film izle, Romantik, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019 - ABD

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: Justin Baldoni

Oyuncular: Cole Sprouse, Moises Arias, Parminder Nagra, Haley Lu Richardson, Gary Weeks

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Five Feet Apart Full HD izle (2019)” filminde 12 Yorum bulunuyor.
 1. sinem

  Harika

 2. close

  izlenmeye değer

 3. sema

  bayıldım

 4. Sema

  mukemmel

 5. Nigar

  Ela

 6. Risa

  Harikaydıl

 7. Risa

  Bence güzel olcak

 8. irem

  harika

 9. Bılabıla

  Güzele benziyor

 10. Ceraz

  Umarım güzel bir filmdur

 11. Ceraz

  Umarım güzel bie filmdir

 12. Melis

  Müthiş