Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Flashout Filmi HD izle (2019)

1
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Flashout Filmi HD izle (2019)

Flashout filmi İzle

Flashout filmi izle Hikâye paralel evrende, uzay ortamının içinde yer alacak üç genç kızın başından geçenler üzerinde şekillenecektir. Karakterler, InterMate ismi verilen bir sanal gerçeklik oyununa katılım sağlayacaklar ve oyundaki eksik oyuncuları aramaya çalışacaklar. Bu durum kendilerini beklenmedik bir şekilde dünyada bulmalarına yol açacaktır. Üstelik peşlerine bir de gerçeklik onarımcısı takıldığında, serüven daha uç noktalara kadar ilerleyecektir.
Flashout filmi İzle

Flashout filmi full Hd İzle

Flashout filmi full hd Intermate oyunu, paralel evrende son derece sıra dışı bir duruma bürünmüştür. Oyun, çevresel faktörlerden etkilenerek, yepyeni şeklini almıştır. Yerliler adına önemli başarılar gözlemlenmektedir. Hem gerçek hem de sanal dünyaları bir arada barındırması oyuncuların, kimlerin gerçekten var olduklarını kimlerinse sanallıktan ibaret olduklarını bulmalarını gerektirecektir. Üstelik otoritelerde üç genç kızın, hamlelerinden memnun kalmayacaklar. Oyunu bulup, devre dışı bırakmak adına üst düzey yöneticilere ulaşmaları gerekecektir.
Flashout filmi Full Hd İzle

Flashout filmi Tek Parça izle

Flashout filmi tek parça izle Normal şartlarda subay olan bir karakter, tamirci kılığına girerek üç oyuncuyu da Dünya’yı kurtarmaları ve oyunu sonlandırmaları adına yönlendirecektir. Lastar, Lleva ile Desa’nın macerası henüz çok yeni başlamıştır. Ne olursa olsun dördüncü oyuncuyu bulmak isteyecekler ve bunun için birbirinden ilginç girişimlerde bile bulunmak zorunda kalacaklar. Hata yaptıkları vakit sıra dışı bir gece kulübünde hayat kadınlığı pozisyonuna bile düşebilecekler. Bu nedenle de oyundan daha başka kişilerin zarar görmemesi için ilk ve son olarak oynamış olacaklar.
Flashout filmi Tek Parça izle

Tür: Dram Filmleri

Yapım: 2019 - İtalya

Yönetmen: Michela Occhipinti

Oyuncular: Verida Beitta Ahmed Deiche, Amal Saad Bouh Oumar, Aichetou Abdallahi Najim

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?