Fractured Türkçe Dublaj izle (2019)

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Fractured Türkçe Dublaj izle (2019)

Fractured filmi İzle

Fractured filmi izle Hikâyede kendi halinde bir adamın hayatı ele alınmaktadır. Karakterin ailesi, kısa süre önce esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolmuştur. Kendisinin anlamlandıramadığı bu durum, onları bulmak için büyük bir arayışa girmesine yol açmıştır. Ancak girişeceği bu eylem, kendi kaderini de fazlasıyla etkileyecektir. Ray Monroe isimli karakterin hayatı önceden fazlasıyla sıradan ve mutludur. Ancak eşi ve çocuklarıyla yaptığı uzun soluklu bir seyahat sonucunda kaza geçirdikleri vakit işler kendileri için değişmeye başlayacaktır.
Fractured filmi İzle

Fractured filmi full Hd İzle

Fractured filmi full hd Aile, bu amansız kazanın sonrasında hastaneye zor bela kaldırılmıştırlar. Bu hastanede çeşitli testlere tabi tutulmaları da kendilerini fazlasıyla endişelendirmiştir. Monroe, eşi ve kızlarının testlerini bir an önce halletmelerini beklemektedir. Fakat işin tuhaflaştığı noktaya, yavaş yavaş yaklaşacaktır. Çünkü, ailesi ne hikmetse hastanede değildir. Bunu geç fark eden karakter, zaman kaybetmeden yetkililere durumu açıklamaya çalışacaktır.
Fractured filmi Full Hd İzle

Fractured filmi Tek Parça izle

Fractured filmi tek parça izle Ray için yetkilileri bilinçlendirmesi bile kayda değer bir sonuç yaratmayacaktır. Bu zorlu koşula karşı Ray’in sorunu kendi çözmesi gerektiği apaçık ortaya çıkacaktır. Bu zamana kadar adaleti, yetkili mercilere bırakan Ray, artık kendi adaletini dağıtmaya kalkışacaktır. Bu eğilimin başına birçok olumsuzluğu da getireceğinden haberdar olan karakter, hazırlıklarını sıkı bir şekilde yürütecek ve zamanı geldiğinde de ailesinin izini sürmeye başlayacaktır. Sırf bu amaç uğruna, kendi bedenini onlara feda etmeye hazırdır.
Fractured filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.0 /10 Toplam oy: 9

Tür: Aksiyon, 2019 Film izle, Gerilim, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Brad Anderson

Oyuncular: Sam Worthington, Lily Rabe, Stephen Tobolowsky

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Fractured Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 5 Yorum bulunuyor.
 1. büşra

  Çok güzel bir filmdi ve siteye çok beğendim

 2. Aslı

  Ok

 3. Aslı

  Film çok güzel

 4. ettteywwh

  bu ne

 5. Fg

  H