Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Friend Zone Türkçe Dublaj izle (2019)

7
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 1   Ortalama: 1/5]
FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Friend Zone Türkçe Dublaj izle (2019)

Friend Zone filmi İzle

Friend Zone filmi izle Hikâyede, insan ilişkilerinin aşıklar ve arkadaşlar olarak keskin sınırlarla ayrılması ele alınacaktır. Kimi zaman bu çizginin, ilişkileri nasıl bir duruma düşürdüğü de gözler önüne serilecektir. Çünkü Friend Zone isimli çizginin varlığı bile, insanları sınırlandırmaya yeterli olmuştur. Arkadaş olarak daha fazla devam edemeyen ve aynı zamanda da aşka yanaşmayan insanlar bu bölgede sürekli gidip gelerek, uygun bir çıkış yolu aramaktadırlar.
Friend Zone filmi İzle

Friend Zone filmi full Hd İzle

Friend Zone filmi full hd Palm isimli karakter, 10 yıldır Gink isimli arkadaşıyla friend zone sınırlarında kalmıştır. Palm tarafından, lise öğrenimlerinde bu durum değiştirilmek istenilerek, açılma gereksinimi duyulmuştur. Fakat Gink, arkadaş olmalarının daha makul olacağını öne sürüp, ilişki teklifini reddetmiştir. Palm ile Gink, o günden beri birbirlerinin en yakın dostları olmuşturlar. Hemen hemen vakitlerinin çoğunu berabere geçiren karakterler, birbirleri hakkında da pek çok detay öğrenecektirler.
Friend Zone filmi Full Hd İzle

Friend Zone filmi Tek Parça izle

Friend Zone filmi tek parça izle Palm kız arkadaşı ile arası bozulduğunda Gink’ten, Gink’te erkek arkadaşı Malezya ile tartıştığında Palm’dan destek almaya başlayacaktır. Üstelik birbirlerini nerede olurlarsa olsunlar arama eğilimine girecekler. Fakat artık aralarındaki ilişkinin, arkadaşlık yani friend zone sınırlarını çoktan aştığını gözlemleyecekler. Geçmişte bunu kabul etmek istemeyen bir taraf olsa da şimdi işler daha fazla değişecektir. Özellikle de Palm, değişmeyen düşüncülerinin yeniden alevlenmesine karşı, Gink’i de ısrarla ikna etmeye çalışmak zorunda kalacaktır.
Friend Zone filmi Tek Parça izle

Tür: Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2019 - Tayland

Yönetmen: Chayanop Boonprakob

Oyuncular: Pimchanok Leuwisetpaiboon, Naphat Siangsomboon, Jason Young

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?