Garabet izle

Türkçe Dublaj FRAGMAN
10 /10 1
Garabet izle

Garabet izle ⚡ Fantastik Korku filmleri türü Garabet The Strange House 2020 Filmi Türkçe Dublaj izle, Garabet Das schaurige Haus Film izle. Garabet 2020 yılına ait 1 saat 40 dakikalık aile, fantastik ve suç filmlerinden. Türkiye’de vizyona girme tarihi olarak 14 Mayıs 2021 belirlenmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda oturan isim Daniel Prochaska. Senarist ekibinde yer alan isimler Marcel Kawentel, Timo Lombeck ve Martina Wildner. Gizem ve gerilim dolu bir film izlemek isteyenlerin kaçırmaması gereken Garabet 2021 filmi izleyiciyi ekrana kilitliyor.

Garabet The Strange House 2020 Film Konusu

Garabet Türkçe dublaj izle filmin konusu; Hendrik on altı yaşındadır. Şehirde yaşamaya alışmış ve gençlik sorunlarıyla uğraşmaktadır. Annesi, kendisiyle ve küçük kardeşi Eddi ile Avusturya’nın güneyindeki bir köye taşınmaya karar verince oldukça kötü günler yaşamaya başlıyor. Daha da kötüsü, taşındıkları evle ilgili yerel halkın çok kötü hikayeleri var. Onlar, bir annenin oradaki iki oğlunu yıllar önce zehirlediğinden beri perili olduğunu söylüyorlar. Uyurgezer Eddi duvarlara tuhaf semboller kazmaya başlayınca Hendrik ve arkadaşları ürkütücü evin sırrını ortadan kaldırmak için yola çıkarlar.

Garabet The Strange House Oyuncuları

Garabet filmi oyuncu kadrosu Julia Koschitz, Marii Weichsler ve Michael Pink. Garabet filmi aynı zamanda yazar Martina Wildner tarafından yazılan ve 2012’de yayınlanan aynı adlı çocuk kitabından esinlenilmiştir.

 • Türler 2020 Filmleri, Aile, Fantastik, Korku, Türkçe Dublaj

 • Yönetmen: Daniel Prochaska

 • Oyuncular: Julia Koschitz, Marii Weichsler, Michael Pink, Leon Orlandianyi, Inge Maux, Finn Reiter, Benno Rosskopf, Lars Bitterlich, Lisa Stern, Christina Cervenka

 • Yapım Yılı
  2020
 • IMDb Puanı
  5.6
 • Film Dili
  Turkce Dublaj
1 Yorum
selda
17 Mayıs 2021

çok değişik bir film tam çözemedim 🙂