Geçen Yaz izle

SUPER FHD FRAGMAN
8.0 /10 2
Geçen Yaz izle

Geçen Yaz izleLast Summer film izle ⭐ Romantik filmleri türü 2021 Netflix yapım filmi Full HD 1080p izle, Geçen Yaz Türk filmini izle.

Geçen Yaz filmi Netflix yapımın yönetmen koltuğunda Ozan Aciktan yer alırken senaryo koltuğunda da yerini almaktadır. Senaryo koltuğunu bir yandan da Sami Berat Marçali ile paylaşmaktadır. Çekim yeri olarak Türkiye dikkatleri çekerken yapımın genel olarak türü hem dram hem de komedi olarak bilinmektedir. Dili Türkçe olarak hazırlanan yapımın müzik kısmında da Serkan Çeliköz ile beraber Oğuz Kaplangi yerini almaktadır. Yapım sadece İstanbul sınırları içerisinde çekilmiş ve güçlü oyuncu kadrosu ile beraber konusu sayesinde herkesin dikkatlerini çekmeyi başarmıştır. 2021 sezonuna ait olan yapım namı değer Yaz ‘ 96, 96 Yaz’ı olarak da bilinmektedir.

Geçen Yaz Konusu

Geçen Yaz konusu olarak da dikkatleri çekmektedir. Türkiye güney kısımlarında 1996 tarihinde yaz aylarında meydana gelen bir hikaye konu alınmaktadır. Rüzgar, kayalık olan uçurumların yanı sıra sonsuz olan dalgalarda meydana gelen aşk ve yaşamla tanışılması, en son hüznün hissedilecek olduğu bir grup genci ele almaktadır. Her yıl içerisinde ailesinin yazlığına gitmekte olan Deniz ise herkesten farklıdır. 16 yaşına geldiği için aşka dair meydana gelen yeni duygular ile beraber yeni deneyimler elde etmek istemesi gözlenir. Deniz Aslı’ya yakınlaşmak için ellerinden gelen her şeyi yaparken aynı mahalle içerisinde ortalığı kasıp kavuran oldukça yakışıklı ve sportif olan Burak da Aslı ile ilgilenir. Ergenliklerin başlangıcına en iyi şekilde şahit olunacak. Geçen Yaz filmi izleyenlere iyi seyirler dileriz.

 • Türler Netflix, 2021 Filmleri, Dram, Romantik, Yerli Filmler

 • Orjinal Adı Last Summer

 • Yönetmen: Ozan Açiktan

 • Oyuncular: Fatih Berk Sahin, Ece Çesmioglu, Halit Özgür Sari, Aslihan Malbora, Eray Ertüren, Eren Ören, Ozan Kaya Oktu, Merve Nur Bengi, Sümeyye Aydogan, Vakur Pehlivan, Denizhan Akbaba, Burcu Zeynep Güldogan

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  6.6
 • Film Süresi
  101 dakika
 • Film Dili
  Yerli Film
0 Yorum