Geçersiz Delil – The Void Evidence izle (2019)

Geçersiz Delil – The Void Evidence filmi İzle

Geçersiz Delil – The Void Evidence filmi izle Hikayede bir polis merkezinde yaşanılanlar ele alınacaktır. Bu polis merkezine bir süre sonra beklenmedik ve takibi imkânsız bir elektronik posta gelecektir. Bu elektronik postanın içeriğinde bir de video bulunmaktadır. Esrarengiz boyuttaki mailin ek videosu, bir katilin eylemini göstermektedir. Katil, bir adamı dayak atarak acımasız bir şekilde öldürmüştür. Video her anı detaylı bir şekilde yansıtmaktadır. Öte yandan videonun takibi kesinlikle imkansızdır çünkü cinayet işlendiği esnada canlı yayınlanmaktadır.
Geçersiz Delil - The Void Evidence filmi İzle

Geçersiz Delil – The Void Evidence Türkçe Dublaj izle

Geçersiz Delil – The Void Evidence filmi full hd Polis dahil olmak üzere birçok insan, adamın vahşi bir şekilde katledilmesine kayıtsız kalmak zorunda kalırlar. Çünkü ellerinden izlemekten başka çare gelmeyecektir. Bu zamana kadar emsaline dahi rastlanılmayan bu durum karşısında, polis merkezinde tüm dedektifler ve polisler harekete geçecektir. Hem katili bulmak hem de polis merkeziyle dalga geçilmesinin önüne geçmek için seferberlik havasında mücadele edecekler.
Geçersiz Delil - The Void Evidence filmi Full Hd İzle

Geçersiz Delil – The Void Evidence Filmi Full HD izle

Geçersiz Delil – The Void Evidence filmi tek parça izle Dedektifler ve polisler tarafından araştırılan dava da bütün özveri ve fedakarlıklara rağmen somut bir ipucuna rastlanılamamaktadır. Katile bir adım dahi yaklaşmaları imkânsız olmuştur. Fakat beklemendik bir zaman da bütün polis teşkilatının gözünden kaçan detay niteliği taşıyacak bir delil bulunacaktır. Gerçeğe ulaşmaları kısa yoldan ve çok basitken, polisler ve dedektifler stresten dolayı ne yazık ki gözden kaçırmak durumunda kalmıştırlar.
Geçersiz Delil - The Void Evidence filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - Çin
  • IMDb Puanı
    5.5
  • Film Dili
    Girilmedi
0 Yorum