Sitemizde şuan toplam 1461 film bulunmaktadır.

Geniş Aile Komşu Kızı Filmi izle (2019)

22
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Geniş Aile Komşu Kızı Filmi izle (2019)

Geniş Aile Komşu Kızı filmi İzle

Geniş Aile Komşu Kızı filmi izle Yapısal olarak bela paratoneri Cevahir, can dostu yetersiz Ulvi’yle maceralarına devam edecektir. İki karakter de hayatlarını hiçbir şekilde yola koyamamıştırlar. En sonunda bir oto yıkama dükkânı açıp, geçimlerini sağlamaya çalışacaklar. Hayatlarını rayına oturtmak için çabalayan karakterler, beladan uzak kalmayı başaramayacaktırlar. Cevahir’in, yıllar önce unutamadığı sevgilisi Zeynep ile günlerden bir gün karşılaşacaktırlar.
Geniş Aile Komşu Kızı filmi İzle

Geniş Aile Komşu Kızı filmi full Hd İzle

Geniş Aile Komşu Kızı filmi full hd Zeynep son derece zor durumdadır. Halinden tavrından her şey bellidir. Karakter son çare olarak Cevahir ile Ulvi’nin yardımlarına sığınacaktır. Zeynep, ağabeyinin vasiyeti nedeniyle Nebil ile evlenmek durumunda kalmıştır. Zeynep açısından, bu evliliğin olmasının hiçbir imkânı yoktur. Vasiyeti bozabilecek tek şey Nebil’in yol yakınken evlenmekten vazgeçmesidir. Aksi durumda hiçbir kurtuluş yolu yoktur.
Geniş Aile Komşu Kızı filmi Full Hd İzle

Geniş Aile Komşu Kızı filmi Tek Parça izle

Geniş Aile Komşu Kızı filmi tek parça izle Cevahir, eski günlerin hatırına yetersiz Ulvi ile yardım etmeyi kabul edecektirler. Ancak bu işi tek başlarına halletmeleri imkansızdır. Bu yüzden Kütük ve Muazzez’de kendilerine yardımcı olarak Nebil’i Zeynep’ten soğutmaya çalışacaktırlar. Nebil’in tahammülünü zorlayan durumlar, en sonunda Zeynep’in istediği yönde bir karar almasını zorunlu kılacaktır. Artık Zeynep’e büyük bir nefret ile kin beslemektedir. Çünkü karşısında bu karakterli birinin olmasını kendine yediremeyecektir. Cevahir ile Ulvi’de işi başarmanın sevincini yaşarlarken, bir anda Nebil’in başlarına açacağı belalarla uğraşmak zorunda kalacaktırlar. Tehlikeli durumların üstesinden gelmek son derece zor gerçekleşecektir.
Geniş Aile Komşu Kızı filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Komedi

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Cüneyt İnay

Oyuncular: Ufuk Özkan, Bülent Çolak, Rojda Demirer

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Geniş Aile Komşu Kızı Filmi izle (2019)” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 1. asd - 1 sene önce demiş ki:

  süper

 2. Emrullah - 1 sene önce demiş ki:

  Sizde olmasanız

 3. ba - 1 sene önce demiş ki:

  güzel film olmuş

 4. Tarkan - 1 sene önce demiş ki:

  daha izlemedim sen bana yorum yap yazıyorsun