Gerçek Kesit Manyak Filmi izle

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Gerçek Kesit Manyak Filmi izle

Gerçek Kesit Manyak filmi İzle

Gerçek Kesit Manyak filmi izle Rıza isimli karakterimiz annesine olan düşkünlüğüyle bilinmektedir. Geçimini ise belediyede temizli personeli olarak sürdürmektedir. Yaşı epey geçkin olan Rıza, annesine düşkün olması sebebiyle yeni bir yuva kuramamıştır. Çünkü eve yeni gelecek olan bir gelinin, annesiyle arasına gireceğini düşünmektedir. Bunun yanı sıra annesi de epey hastadır ve adeta son günlerini geçiriyordur. Yoğun hizmetleri sonunda Rıza isimli karakterimiz, emeklilik kararı alır ve adeta eve kapatır kendini. Bütün gününü annesine hizmet etmekle geçirmekte, arta kalan zamanlarında ise kahveye uğramaktadır.
Gerçek Kesit Manyak filmi İzle

Gerçek Kesit Manyak filmi full Hd İzle

Gerçek Kesit Manyak filmi full hd Sıradan bir gün de evlerinin önünde bir taşınma gürültüsü duyar. Cama çıkmasıyla birlikte Serpil isimli bir kadının el salladığını fark edip konuşmaya başlar. O andan itibaren Rıza, Serpil’in güzelliği karşısında adeta vurulmuştur. Serpil’in bir de erkek çocuğu vardır ve karnı acıkmıştır. Rıza, kendisiyle tanışma fırsatı için bu ihtiyaçlarını giderir. Esnaftan duyduğu Serpil, hakkındaki duyumlar dul olduğu yönündedir ve Rıza’nın ona daha fazla kapılmasına neden olacaktır.
Gerçek Kesit Manyak filmi Full Hd İzle

Gerçek Kesit Manyak filmi Tek Parça izle

Gerçek Kesit Manyak filmi tek parça izle Rıza, her akşam karşı apartmanında oturan Serpil’i izlemektedir. Hayal dünyasında gezintiye çıkmıştır ve yaşadıkları onu bambaşka bir katile dönüştürecektir. Serpil’e olan bu saplantılı aşkı ise her geçen gün öfkesini körükleyecektir. Sessiz takiplerle başlayan bu aşk, ilerleyen zamanlarda farklı boyutlara ulaşacaktır. Rıza, yaşadığı travma sonucunda tüm sevdiklerine veda etmek zorunda kalır.
Gerçek Kesit Manyak filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 6.1 /10 Toplam oy: 30

Tür: Dram, Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 4.2

Yönetmen: Onur Ünlü

Oyuncular: Cahit Kaşıkçılar, Emel Emir, Çetin Altındal, Mehmet Vanlıoğlu, Perihan Savaş

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Gerçek Kesit Manyak Filmi izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. gokhan

    super