Godzilla 2 Canavarlar Kralı izle

9.6 /10 5
Godzilla 2 Canavarlar Kralı izle

Godzilla II Canavarlar Kralı filmi İzle

Godzilla 2 Canavarlar Kralı izle Godzilla’nın bu seferki mücadelesinin diğer tarafı insanlıktır. Rodan ve azılı düşmanı üç kafaya sahip olan King Ghindorah ile kıran kırana yaşanacak mücadelelere tanık olacağız. İnsan gezegeninde devasa boyutta olan büyük yaratıkların birbirleriyle savaşması, paralel olarak insanların yer yüzündeki konumu içinde tehlikeli olacaktır.

Godzilla II Canavarlar Kralı filmi İzle

Godzilla 2 Canavarlar Kralı Türkçe Dublaj izle

Godzilla 2 Canavarlar Kralı Türkçe Dublaj izle dünya artık eskisi kadar tekin değildir. Bütün yapılar birbiri ardına zarar görmeye başlayacaktır. Godzilla bu senaryoya daha önceden de alışık durumdadır. Dev dalgalara ve fırtınalar peş peşe yaşanmaktadır. Gerekli müdahaleler yapılmazsa gezegen felakete doğru giderek yaşam barındıramayacak noktaya gelecektir. Üstelik yayılan bu kıyamet enfeksiyonunun tek kaynağı insanlardır. Şimdi milyonlarca yıl adını bile duymadıkları titanlarla mücadele etmek zorunda kalacaklardır. Her ne kadar bu olayın gerçekleşmesini öne çekseler de mevcut şartlarda karşılaşmamaları zaten imkânsız olacaktı.

Godzilla II Canavarlar Kralı filmi Full Hd İzle

Godzilla 2 Canavarlar Kralı Filmi Full HD izle

Godzilla 2 Canavarlar Kralı Altyazılı izle bütün Titanların ekibimiz tarafından bir tanesi kalmayacak şekilde bulunup imha edilmesi gerekmektedir. Yaşamı garanti altına alabilecek en akıllı hamle bu olmaktadır. Bütün bu olanların sorumlusu ve yeni dünya düzeninin kralı Dr. Emma Russel’dır. Tabi Jonah’ın da yardımlarını unutmamak lazım. Bütün bu olaylara karşı elinden geldiğince çabalayan ekip ve Mark Russel adeta hüsrana uğrayacaklar. Çünkü Dr. Emma’nın dünyayı kurtarmak adına tepkimeye soktuğu reaksiyon beklendiği gibi sonuçlar vermeyecektir.

Godzilla II Canavarlar Kralı filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - ABD
  • Film Dili
    Girilmedi
144 Yorum
jjxfyj
22 Haziran 2019

küçük kızın adı:Medicine=ilaç

Ozgur
7 Haziran 2019

Bilim kurgu sever olarak bakalim nasil bulcam

Miran
7 Haziran 2019

Film çok guzel

Nicat
6 Haziran 2019

Harika bi filme benziyo