Göktaşı Full HD izle (2018)

15

rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Göktaşı Full HD izle (2018)

Göktaşı Filmi İzle

Göktaşı Filmi izle Komedi film kategorisinde yer alan bu filmde Trakya bölgesinin Günebakan köyünde yer alan köylülerin en büyük sorunu su sıkıntısıdır. Su sıkıntısından kurtulmak için çeşitli yollara baş vuran halk yağmur duasına çıkmaya karar verirler. Dualar edilir edilmez de duaların kabul olacağı düşünülerek tüm gözler semaya döner. Tüm halkın gözü yağmurdadır.
Göktaşı Filmi İzle

Göktaşı Filmi Full Hd İzle

Göktaşı Filmi Full HD izle filminde halk beklentileri dışında bambaşka bir şeyle karşı karşıya gelirler. Gökten yağmur yağması beklenirken, yere göktaşı parçaları düşer. Herkes şok içerisindedir. Amerikalılar, Almanlar ve Ruslar inceleme yapmak için köye akın ederler. Köylülerden ise incelemek için satın aldıkları göktaşı için ciddi miktarlar ödemektedirler. Köyün muhtarı İsmet de bu işten yararlanmaya çalışır. Değişik yollar izleyerek halkın sattığı göktaşlarından da bağışlar alır.
Göktaşı Filmi Full Hd İzle

Göktaşı Filmi Tek Parça izle

Göktaşı Filmi Tek Parça İzle filminde köy muhtarının oğlu Bahadır’ın da tek hayali şarkıcı olmaktadır. Köye göktaşlarını haber yapmak için gelen muhabir Ceylan’a aşık olur.Bu durum işleri daha da karıştırır. Her ne kadar Ceylan ona yüz vermese de Bahadır bu güzel muhabirin peşinden ayrılmaz. 28 Eylül 2018 tarihinde vizyona giren Göktaşı filmini superfullhdfilmizle.com sitesinden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. Komedi filmi arasında yer alan filmin, yönetmen ve senaryo koltuğunu Caner Erzincan üstlenmektedir. Filmin oyuncu kadrosunda ise, Şafak Sezer, Ayhan Taş, Tuna Orhan ve Bülent Çolak gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.
Göktaşı Filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 7.3 /10 Toplam oy: 7

Tür: Komedi, 2019 Film izle, Yerli Filmler

Yapım: 2018 - Türkiye

IMDB Puanı: 2.7

Yönetmen: Caner Erzincan

Oyuncular: Şafak Sezer, Sinan Çalışkanoğlu, Bülent Çolak, Tuna Orhan, Ceyhun Fersoy

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Göktaşı Full HD izle (2018)” filminde 65 Yorum bulunuyor.
 1. fatih erdoğan

  on numara

 2. yusuf

  baya iyi

 3. ali

  yine şafak sezer yine onnumara

 4. Ediocan

  Site cok güzel

 5. Malik

  COK GUZEL OLACAK