Good Joe Bell izle

ALTYAZILI HD FRAGMAN
9.0 /10 1
Good Joe Bell izle

Joe Bell izle, ⚡ Biyografi Dram filmleri türü Good Joe Bell 2020 filmi Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublaj Full HD 1080p izle. Joe Bell, 2021 yapımı biyografi ve dram ögelerini barındıran ABD menşeli bir filmdir. Film, zorbalığa karşı farkındalığı arttırmak ve adalet sağlamak için mücadele gösteren bir adamı konu almaktadır. Joe Bell filmi sizi bazı konuları sorgulamaya itecek.

Good Joe Bell Filmi Konusu

Good Joe Bell film izle, 15 yaşındaki eşcinsel Jadin’in babasıdır. Jadin, cinsel yönelimi sebebiyle sosyal hayatında çok ciddi zorbalığa uğramıştır. Bu zorbalık karşısında daha fazla dayanamayan Jadin intihar eder. Jadin’in intiharı ABD genelinde gündem olur. Baba Joe Bell izle Jadin’in ölümünden sonra zorbalığa karşı ABD’de bilinci arttırmak için yürüyüş düzenlemeye karar verir.

Bu yürüyüş oldukça farklı ve dikkat çekici olacaktır. Zira Joe Bell’in bu yürüyüşü günler sürecek kadar uzundur. Acılı adamın tek amacı kendi çocuğu Jadin gibi başka homoseksüel insanların zorbalığa uğramaması. Bu yürüyüşü ülke genelinden ve yurtdışından pek çok insan takip edip destekleyecektir. Joe Bell’in açtığı bu yol, yıllardır zorbalığa maruz kalan insanlara ışık olacaktır. Yaşananlardan sonra ABD yetkilileri de konuyu gündeme alır ve Jadin’in ölümünü utanç verici bir olay olarak tanımlar.

Joe Bell Filmi Oyuncuları

Good Joe Bell Türkçe Dublaj izle çok önemli bir konuyu ele alan Joe Bell 2020 filminde Reinaldo Marcus Green yönetmen koltuğunda yer almıştır. Senaryo ise Larry McMurtry ve Diana Ossana ikilisine aittir. Filmin oyuncuları Mark Wahlberg, Connie Britton ve Reid Miller gibi isimlerden oluşuyor.

 • Türler 2020 Filmleri, Biyoğrafi, Dram, Türkçe Altyazılı

 • Yönetmen: Reinaldo Marcus Green

 • Oyuncular: Mark Wahlberg, Reid Miller, Connie Britton, Maxwell Jenkins, Gary Sinise, Morgan Lily, Blaine Maye, Igby Rigney, Coral Chambers, Scout Smith

 • Yapım Yılı
  2020
 • IMDb Puanı
  5.3
 • Film Süresi
  94 dakika
 • Film Dili
  Turkce Altyazi
0 Yorum