Görevimiz Tatil izle

7.4 /10 5
Görevimiz Tatil izle

Görevimiz Tatil filmi İzle

Görevimiz Tatil filmi izle Hikayemiz dört ferdi bulunan Mutlu ailesinin başından geçen olayları anlatmaktadır. Sıtkı isimli karakter Mutlu ailesinin reisi konumundadır. Halinden yaşantısından memnun olan Sıtkı’nın, karısı Türkan ise tam tersi olarak yaşam biçimine artık katlanamamaya başlamıştır. Özellikle Sıtkı’nın evine ve kendisine karşı ilgisiz davranması artık tahammül edememesine neden olacaktır. Devamlı olarak bu konu hakkında şikâyet eden karakterimiz, hayatın getirdiği şartlar itibariyle uzun yıllardır tatile çıkamamıştır. Alanında uzman terapistlerden aldıkları tavsiye üzerine zor ikna oldukları bir karavanla tatil macerasına atılacaklardır. Bu macera boyunca ise başlarına tahmin bile edemeyecekleri hadiseler gelecektir.
Görevimiz Tatil filmi İzle

Görevimiz Tatil Türkçe Dublaj izle

Görevimiz Tatil filmi full hd Kiraladıkları karavanla birlikte tüm aile fertleri tatil için Antalya’nın yolunu tutmaktadır. Fakat daha yoldayken bile aksilikler yaşanmaya başlamıştır. Bütün bu olumsuz durumlar onların yakasından belanın da düşmemesinin en büyük habercisidir. İlk olarak arabaları arızalanan Mutlu ailesi, yakınlarda bulunan Yavaşlar Köyü’ne sığınırlar. Köylüler iyimser ve aşırı yardımseverlerdir. Burada birkaç gün misafir kalacak olan ailemiz, şehirden edindikleri tecrübeleri ve bilgileri köylülere öğretmeye karar verirler.
Görevimiz Tatil filmi Full Hd İzle

Görevimiz Tatil Filmi Full HD izle

Görevimiz Tatil filmi tek parça izle Mutlu ailesinin ve Yavaşlar Köyü sakinlerinin karşılıklı besledikleri yardımlaşma duygusu daha derin bağlar kurabilmelerine de olanak tanıyacaktır. Bilginin ve çağın iki farklı yaşam kültürüne sahip olan insanların birleştiği bu ortaklık kısa bir süre sonra haklı bir mücadelenin kıvılcımı olarak ortaya çıkacaktır.
Görevimiz Tatil filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2018
  • IMDb Puanı
    4.8
  • Film Dili
    Girilmedi
192 Yorum
muhammed efe dinc
2 Haziran 2020

Hoş film

Etr
1 Haziran 2020

Güzeldirr

Wer
9 Mayıs 2020

Başla bi an önce

Fhsds
9 Mayıs 2020

Başla bi an önce

turgut
8 Mayıs 2020

go

mamıt
7 Mayıs 2020

sa

aytac
4 Mayıs 2020

Tskler

eko
3 Mayıs 2020

süper

Atilla
28 Nisan 2020

Cok Guzel Bir film

lsdaldslsa
28 Nisan 2020

film harika

Aslı
26 Nisan 2020

Süper bir film

aaa
26 Nisan 2020

cok kuzel bir film