Görevimiz Tatil izle

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Görevimiz Tatil izle

Görevimiz Tatil filmi İzle

Görevimiz Tatil filmi izle Hikayemiz dört ferdi bulunan Mutlu ailesinin başından geçen olayları anlatmaktadır. Sıtkı isimli karakter Mutlu ailesinin reisi konumundadır. Halinden yaşantısından memnun olan Sıtkı’nın, karısı Türkan ise tam tersi olarak yaşam biçimine artık katlanamamaya başlamıştır. Özellikle Sıtkı’nın evine ve kendisine karşı ilgisiz davranması artık tahammül edememesine neden olacaktır. Devamlı olarak bu konu hakkında şikâyet eden karakterimiz, hayatın getirdiği şartlar itibariyle uzun yıllardır tatile çıkamamıştır. Alanında uzman terapistlerden aldıkları tavsiye üzerine zor ikna oldukları bir karavanla tatil macerasına atılacaklardır. Bu macera boyunca ise başlarına tahmin bile edemeyecekleri hadiseler gelecektir.
Görevimiz Tatil filmi İzle

Görevimiz Tatil filmi full Hd İzle

Görevimiz Tatil filmi full hd Kiraladıkları karavanla birlikte tüm aile fertleri tatil için Antalya’nın yolunu tutmaktadır. Fakat daha yoldayken bile aksilikler yaşanmaya başlamıştır. Bütün bu olumsuz durumlar onların yakasından belanın da düşmemesinin en büyük habercisidir. İlk olarak arabaları arızalanan Mutlu ailesi, yakınlarda bulunan Yavaşlar Köyü’ne sığınırlar. Köylüler iyimser ve aşırı yardımseverlerdir. Burada birkaç gün misafir kalacak olan ailemiz, şehirden edindikleri tecrübeleri ve bilgileri köylülere öğretmeye karar verirler.
Görevimiz Tatil filmi Full Hd İzle

Görevimiz Tatil filmi Tek Parça izle

Görevimiz Tatil filmi tek parça izle Mutlu ailesinin ve Yavaşlar Köyü sakinlerinin karşılıklı besledikleri yardımlaşma duygusu daha derin bağlar kurabilmelerine de olanak tanıyacaktır. Bilginin ve çağın iki farklı yaşam kültürüne sahip olan insanların birleştiği bu ortaklık kısa bir süre sonra haklı bir mücadelenin kıvılcımı olarak ortaya çıkacaktır.
Görevimiz Tatil filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 7.0 /10 Toplam oy: 3

Tür: Yerli Filmler, Komedi

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 4.8

Yönetmen: Murat Şeker

Oyuncular: Demet Akbağ, Zafer Algöz, Deniz Altan, Ali Keçeli, Hakan Bilgin

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Görevimiz Tatil izle” filminde 192 Yorum bulunuyor.
 1. muhammed efe dinc

  Hoş film

 2. Etr

  Güzeldirr

 3. Wer

  Başla bi an önce

 4. Fhsds

  Başla bi an önce

 5. turgut

  go

 6. mamıt

  sa

 7. aytac

  Tskler

 8. eko

  süper

 9. Atilla

  Cok Guzel Bir film

 10. lsdaldslsa

  film harika

 11. Aslı

  Süper bir film

 12. aaa

  cok kuzel bir film