Görülmüştür İzle (2019) Full HD

5.5 /10 718
Görülmüştür İzle (2019) Full HD

Görülmüştür filmi İzle

Görülmüştür filmi izle filmi konusu itibariyle ceza infaz memuru Zakir’in tesadüfen bir cezaevi mektubundan fotoğrafına tanık olduğu Selma ismindeki kıza aşırı şekilde üstünde durmasını konu almaktadır.
Görülmüştür filmi İzle

Görülmüştür Türkçe Dublaj izle

Görülmüştür filmi full hd Zakir cezaevlerinden birinde mahkûm mektuplarının kontrolü için yerleştirildiği görevini başarılı olarak yerine getirmeye çalışan bir gençtir. Standart bir hayata sahip olan Zakir annesiyle birlikte şehrin ücra mahallelerinden birinde yaşamını sürdürmektedir. Sıklıkla aynı tempoda ilerleyen hayatı Zakir’i cezaevi ve kendi evi arasında mekik dokutmaya mahkûm etmiştir. Devamlı mahkûmların arasında bulunması sebebiyle de kendini boşlukta hissetmektedir. Zakir hayattaki tüm güzelliklerden ümidini kesmiş, sadece belirlenen mektup okuma görevine odaklanmaktadır. Onun görevi mahkûm yakınlarından hükümlülere ulaştırılması amacıyla cezaevine gönderdikleri mektupları kontrol etmek, sakıncalı bulduğu kelimeleri karalamak ve sansürlemek ayrıca okuduğuna dair tüm mektuplara görülmüştür kaşesi vurmaktır.
Görülmüştür filmi Full Hd İzle

Görülmüştür Filmi Full HD izle

Görülmüştür filmi tek parça izle günlerden bir gün aynı şekilde işine devam eden Zakir, Recep adında ki hükümlüye gelen mektubu incelediğinde arasından düşen bir fotoğrafa tanık olur. Fotoğraftaki kişi boncuk gibi gözlere sahip, Recep’in karısı Selma’dır. Zakir resimden o kadar etkilenir ki çalarak yanına almak isteyecektir. İlk başlarda basit şekilde yaşadığı hoşlanma hissi Zakir’i Selma’ya karşı daha saplantılı bir âşık yapacaktır. Selma azılı hükümlü kocasının hapiste olduğu yetmezmiş gibi hayatının baharında bir de Zakir’le uğraşacaktır. Zakir ise onla birlikte olmanın hayallerini kurmaktadır.
Görülmüştür filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2018 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
201 Yorum
fatma
16 Aralık 2020

ee sonra?