Son Sığınak – Greenland izle

SUPER FHD FRAGMAN
5.4 /10 796
Son Sığınak – Greenland izle

Son Sığınak izle, Greenland izle 2020 yılına ait 119 dakikalık aksiyon, dram ve gerilim filmi. Chris Sparling tarafından senaryolaştırılan film ABD ve İngiltere ortak yapımı. Neill Blomkamp ve Ric Roman Waugh filmin yönetmen koltuğunu paylaşıyor. Orijinal dili İngilizce olan bu yapımın Atlanta ve Georgia’da çekimleri yapıldı. İlk olarak filmin gösterim tarihi olarak 12 Haziran 2020’de sinemalarda yayınlanması planlanmıştı, ancak COVID-19 salgını nedeniyle 30 Temmuz 2020’ye ve ardından 14 Ağustos 2020’ye ertelenmiştir.

Son Sığınak (Greenland) 2020 Film Oyuncu Kadrosu
Greenland Türkçe dublaj izle filminde Gerard Butler (aynı zamanda ortak yapımcı), Morena Baccarin , Roger Dale Floyd, Scott Glenn , David Denman ve Hope Davis rol alıyor.

Son Sığınak (Greenland) 2020 Filminin Konusu
Son Sığınak Türkçe dublaj izle dünyayı yok edecek bir gökcismi oldukça yaklaşmıştır. İnsanlık büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır. Bu gökcismi 48 saat içerisinde dünyaya çarpacak ve bütün hayat son bulacaktır. John Garrity, görüşmediği karısı Allison ve diyabetik oğulları Nathan ile Atlanta, Georgia’da yaşayan bir inşaat mühendisidir. Bir kuyruklu yıldızın ailesi ve komşularıyla birlikte dünyaya yakın geçişini izlemek için eve döner. Fakat bu kuyruk yıldızın dünyanın sonu olacağını anladıklarında çift ve oğulları 48 saat içerisinde bir yeraltı sığınağına ulaşmaya çalışırlar. Kuyruklu yıldızın parçalarıyla aynı seviyeye getirilen dünyanın dört bir yanındaki şehirlerin korkunç haberlerinin ortasında, bu aile birbirlerine güvenmek ve hayatta kalmak için ellerinden geleni yapmalıdır. Aksiyon ve macera dolu bir film izleyiciyi ekran başına kilitliyor. Superfullhdfilmizle sunar Son Sığınak Greenland film izle.

 • Türler 2020 Filmleri, Aksiyon, Gerilim, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

 • Yönetmen: Ric Roman Waugh

 • Oyuncular: Gerard Butler, Morena Baccarin, Roger Dale Floyd, Scott Glenn, Randal Gonzalez, Rick Pasqualone, Nicola Lambo, Alan Pietruszewski, Scott Poythress, Claire Bronson, Madison Johnson, Gary Weeks, Tracey Bonner, Merrin Dungey

 • Yapım Yılı
  2020
 • IMDb Puanı
  6.4
 • Film Dili
  Turkce Altyazi
0 Yorum