Güller izle

SUPER FHD FRAGMAN
7.0 /10 2
Güller izle

Güller izle, 2019 yerli dram Güller filmi Full HD 1080p kalitede indirmeden online izle, Güller filmi konusu ve online izleme hakkında bilgi sahibi ol.

Hikâyede Türkiye’deki darbe atmosferinde küçük bir çocuğun, köklü olarak şekillenen hayatı konu edilecektir. Ali Osman isimli karakter, Türkiye siyasetinin en çetin koşullarının yaşandığı bir dönemde, henüz 12 yaşında bir öğrencidir. Yapısal olarak kekeme olan karakter, insanlara karşı da aşırı utangaçtır. Eğitimini düzgün almak için köydeki ailesini bırakıp, şehirde yatılı hizmet veren bir okula kayıt olacaktır.

Güller Filmi Konusu

Güller filmi izle 28 Şubat darbesi ortaya çıktığında, Ali Osman’ın kaldığı yurtta dahil olmak üzere çoğu yurt, erkenden tatile girmek zorunda kalmıştır. Ali Osman bu durumun sonrasında, tıpkı kendisi gibi yatılı okulda kalan Serdar adındaki köylüsüyle, doğup büyüdükleri toprakların yolunu tutacaktır. Yolculuk sırasında işittikleri durumların, boylarını aştığını fark edecekler ve üzüldükleri noktalar olacak. Diğer taraftan da uzun zamandır derin duygular beslemiş olduğu Güller isimli genç kızın hayatı da tıpkı kendisi gibi sarsılacaktır. Ali Osman, Güller’e tek taraflı olarak aşıktır. Güller’in babası köydeki okulun öğretmenidir ve darbe sonrasında kendisi hakkında soruşturma açılacaktır. Aile, kısa zaman sonra köyü terk etmeye hazırlanmaktadır. Bu duruma en çok üzülen bir diğer kişiyse bir daha Güller’i göremeyeceğini düşünen Ali Osman’dır.

Güller filmi full hd

Güller Filmi Oyuncuları

Güller filmi Full izle Ali Osman, çevresinde yaşanılanları hiçbir anlam verememektedir. Sevdiği kıza, daha sevdiğini bile söyleyemeden veda etmesi kendisi için kabul edilemezdir. Köydeki zamanının büyük bir bölümünü, dedesiyle gül yetiştirmeye harcayan Ali Osman, diğer taraftan da Güller hakkında plan yapmaya başlayacaktır. Güller filmi imdb puanı ve ekşi yorumlarına ulaşabilir ayrıca Güller filmi nerede çekildiğini merak ediyorsanız da Çamlıdere de çekildiğini söyleyebiliriz, iyi seyirler.

 • Türler Yerli Filmler, 2019 Film izle, Dram

 • Yönetmen: Mehmet Gün

 • Oyuncular: Ayse Akalin, Yasar Akalin, Emirhan Can Ala, Enver Arslan, Sedat Aslan, Zeynep Aytek, Ahmet Bilir, Firat Çaglar Biçer, Muammer Calik, Ilkay Cevik, Nail Demir, Tomris Demir

 • Yapım Yılı
  2019
 • IMDb Puanı
  4.2
 • Film Süresi
  93 dakika
 • Film Dili
  Yerli Film
1 Yorum
ismailov
29 Ekim 2019

on numara