Güller Tek Parça izle (2019)

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Güller Tek Parça izle (2019)

Güller filmi izle


Hikâyede Türkiye’deki darbe atmosferinde küçük bir çocuğun, köklü olarak şekillenen hayatı konu edilecektir. Ali Osman isimli karakter, Türkiye siyasetinin en çetin koşullarının yaşandığı bir dönemde, henüz 12 yaşında bir öğrencidir. Yapısal olarak kekeme olan karakter, insanlara karşı da aşırı utangaçtır. Eğitimini düzgün almak için köydeki ailesini bırakıp, şehirde yatılı hizmet veren bir okula kayıt olacaktır.
Güller filmi izle

Güller filmi full hd


28 Şubat darbesi ortaya çıktığında, Ali Osman’ın kaldığı yurtta dahil olmak üzere çoğu yurt, erkenden tatile girmek zorunda kalmıştır. Ali Osman bu durumun sonrasında, tıpkı kendisi gibi yatılı okulda kalan Serdar adındaki köylüsüyle, doğup büyüdükleri toprakların yolunu tutacaktır. Yolculuk sırasında işittikleri durumların, boylarını aştığını fark edecekler ve üzüldükleri noktalar olacak. Diğer taraftan da uzun zamandır derin duygular beslemiş olduğu Güller isimli genç kızın hayatı da tıpkı kendisi gibi sarsılacaktır. Ali Osman, Güller’e tek taraflı olarak aşıktır. Güller’in babası köydeki okulun öğretmenidir ve darbe sonrasında kendisi hakkında soruşturma açılacaktır. Aile, kısa zaman sonra köyü terk etmeye hazırlanmaktadır. Bu duruma en çok üzülen bir diğer kişiyse bir daha Güller’i göremeyeceğini düşünen Ali Osman’dır.
Güller filmi full hd

Güller filmi tek parça izle


Ali Osman, çevresinde yaşanılanları hiçbir anlam verememektedir. Sevdiği kıza, daha sevdiğini bile söyleyemeden veda etmesi kendisi için kabul edilemezdir. Köydeki zamanının büyük bir bölümünü, dedesiyle gül yetiştirmeye harcayan Ali Osman, diğer taraftan da Güller hakkında plan yapmaya başlayacaktır.
Güller filmi tek parça izle

Oy Ort: 5.0 /10 Toplam oy: 1

Tür: Dram, 2019 Film izle, Yerli Filmler

Yapım: 2019

Yönetmen: Mehmet Gün

Oyuncular: Emirhan Can Ala, Enver Arslan, Sedat Aslan

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Güller Tek Parça izle (2019)” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. ismailov

    on numara