Gully Boy Tek Parça izle (2019)

rek
rek
rek
4.9 /10 32
Gully Boy Tek Parça izle (2019)

Gully Boy filmi İzle

Gully Boy filmi izle Hikâye Mumbai’deki rap ve hiphop kültürünü konu edecektir. Olayların merkezinde Murad Ahmed adında Müslüman bir genç bulunmaktadır. Kendisi uzun yıllardır rap müzik dinlemekte ve amatör çapta şarkı sözleri yazmaktadır. Yeni çıkan rapçileri sürekli olarak eleştirmektedir. Çünkü, müziğin sözlerden daha öne çıktığını dile getirmektedir. Kendisi daha klasik bir rap kültürüne sahiptir. Ancak üniversite eğitimi, bütün hayallerini arkasına atmıştır.
Gully Boy filmi İzle

Gully Boy Türkçe Dublaj izle

Gully Boy filmi full hd Murad, sefalet içinde tek göz evde ailesiyle birlikte yaşamaktadır. Öte yandan annesi en mutsuz günlerini geçirmektedir çünkü babası üstüne genç bir kuma getirmiştir. Bu saatten sonra evdeki ayak işleri annesi tarafından yürütülmeye başlanmıştır. Murad, babasının hareketini kabullenmek istemese de elinden hiçbir şey gelmeyecektir. Çünkü geleceği babası tarafından planlanmıştır. Üniversite bittikten sonra dayısının satış pazarlama şirketinde sıradan bir memur olarak işe başlayacaktır.
Gully Boy filmi Full Hd İzle

Gully Boy Filmi Full HD izle

Gully Boy filmi tek parça izle Toplumsal baskılara rağmen Murad içinde rap sevgisini bir türlü öldüremeyecektir. Günlerden bir gün MC Sher’in okulda sergilediği performansı gözlemleyip hayran kalacaktır. Sonrasında sosyal medya vasıtasıyla ilk tanışmalarını yaşayacaktırlar. Murad’ın rap konusundaki en büyük destekçisi, sevgilisi Safeena Firdausi’dir. Karakter, tıp eğitimi almaktadır. Babası da önemli bir doktordur. Murad ile sürdürdüğü ilişki fazlasıyla gizli kapaklı olsa da bir süre sonra ortaya çıkacaktır. MC Sher’in destekleriyle ilk kaydını çeken Murad yani Gully Boy hayatlarına ABD’li Sky’ın da girmesiyle zirveye doğru yol alacaktır.
Gully Boy filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - Hindistan
  • Film Dili
    Girilmedi
0 Yorum