Güven Filmi izle

rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Güven Filmi izle

Güven filmi İzle

Güven filmi izle Filminde Meryem ve Ali evlenmişlerdir ve bir aile kurmuşlardır. Bu aile görünüşte sıradan gelse de Meryem’in Ali ile evlenmeden önce aşık olduğu Ferit’ten çocuğu vardır. Ali bunların bilincindedir ve Meryem’i öyle kabul ederek çocuğu ile birlikte bağrına basar ve harika bir aile olurlar. Fakat aradan yıllar geçtikten sonra Ferit tekrardan çıkıp gelir ve bu muhteşem aile sarsıntıya uğrar.
Güven filmi İzle

Güven filmi Full Hd İzle

Güven filmi full hd Ali, Ferit’in gelmesi ile birlikte karısı Meryem’in eskiden aşık olduğu Ferit’e karşı hala bir şey hissedip hissetmediğini öğrenebilmek adına Meryem’i güven sınavına sokma kararını verir. Meryem ise kendisini zor bir ikilemde buluverir. Meryem aşk acısı ile minnet duygusunun arasında seçim yapması uzadıkça Ali’nin de Meryem’e olan güveni giderek azalmaya başlar. Tam bu esnada da Ferit öldürülür ve Meryem ile Ali’nin arasında ki bu güvensizlik iyice büyümeye başlar. Her ne kadar birbirlerinden şüphelenmiş olsalar da polis sorgusuna girdiklerinde tek çarenin birbirleri olduklarını anlayacaklardır.
Güven filmi Full Hd İzle

Güven filmi Tek Parça izle

Güven filmi tek parça izle Yönetmen ve Senaryo koltuğunda Sefa Öztürk ismi oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda ise Serkan Keskin, Bülent Çolak gibi ünlü isimler yer almaktadır. Güven Full HD izle filmini sitemizden sorunsuz olarak izleyebilirsiniz. superfullhdfilm tüm ziyaretçilerine iyi seyirler diler.
Güven filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Dram, 2019 Film izle, Yeni Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2018 - Türkiye

Yönetmen: Sefa Öztürk

Oyuncular: Serkan Keskin, Bülent Çolak, Feride Çetin, Gözde Çığacı, Ahmet Kaynak

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Güven Filmi izle” filminde 16 Yorum bulunuyor.
 1. murat

  açında seyredelim

 2. melinay

  izlemek için çok heyecanlıyım

 3. melinay

  çok güzel bir filmdi tekrar izleyeceğim

 4. Deniz

  İzleyelim

 5. ALWX

  FREE/

 6. sezgin

  harika bir film

 7. Mehmet Aydın

  Süper