FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Güvercin Tek Part (2018) izle

Güvercin filmi İzle

Güvercin filmi izle Filmimizin başrolünde Yusuf isimli genç bir çocuk bulunmaktadır. Karakterimiz zamanının büyük bir kısmını güvercinlerle geçirmektedir. Hayatın gerçeklerinden kendini soyutlamıştır ancak kısa süre sonra yeniden yüzleşmesi gerekecektir. Kendi halinde etliye sütlüye karışmayan karakterimiz Yusuf’un hayattaki en büyük tutkusu baba yadigarı güvercinlerdir. Yaşadığı zor durumlarda ve babasızlık hissiyatına kapıldığında güvercinlerle kendini teselli etmektedir. Adeta onlarla farklı boyutta iletişim kurabiliyor gibidir.
Güvercin filmi İzle

Güvercin filmi full Hd İzle

Güvercin filmi full hd Karakterimiz Adana’da ağabeyi ve ablasıyla birlikte hayatını sürdürmektedir. Hayatın onlara sunmuş olduğu varoş imkanlarla, güvercinlerini de kuytu bir mahallede bulunan evlerinin çatısında muhafaza etmektedir. Sadece beslemekle kalmaz ayrıyeten eğitimlerini de üstlenmektedir. Onu bu dünyada sadece güvercinlerinin anlayabildiğini düşünecek fakat artık daha ciddi işlerle uğraşması gerekecektir. Çünkü yetişkin bir birey olmuştur ve sorumluluk üstlenmesinin zamanı gelmiştir.
Güvercin filmi Full Hd İzle

Güvercin filmi Tek Parça izle

Güvercin filmi tek parça izle Güvercinleri arasında Maverdi isimli dişi güvercinle diğerlerine göre daha derin bağlar kurmuştur. Adeta iki arkadaş gibi birbirlerini anlayabilmektedirler. İlk başlarda ciddiye alınmayan kuş merakı, zaman ilerledikçe ailesinden tepki görmesine neden olacaktır. Yusuf, artık normal bir birey gibi hayatın sunduğu gerçeklerle yüzleşmek zorunda ve geçimini sağlayabilecek bir işe girmesi gerekecektir. Zor günler onu beklerken, hayatta her şeyi olan güvercinlerinden ayrılmak ise hiçte kolay olmayacaktır. Yapısal olarak aşırı hassas olması yaşadığı olumsuzluklar karşısında da kendini savunamadan kolayca salmasına neden olmaktadır.
Güvercin filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.4 /10 Toplam oy: 7

Tür: Dram, Yerli Filmler

Yapım: 2018 - Türkiye

Yönetmen: Banu Sıvacı

Oyuncular: Kemal Burak Alper, Ruhi Sarı, Demet Genç, Evren Erler, Michal Elia Kamal

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Güvercin Tek Part (2018) izle” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. mehmet - 1 sene önce demiş ki:

    harika bir site

  2. sd - 1 sene önce demiş ki:

    hic